Petr Rychlý se vrací do Ordinace: Mrtvý Mázl obživnul! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 1. prosince 2022

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Petr Rychlý se vrací do Ordinace: Mrtvý Mázl obživnul!

Čestmír Mázl se v Ordinaci vrátil z mexického zajetí.
Čestmír Mázl se v Ordinaci vrátil z mexického zajetí. (TV Nova)

Někteří diváci tušili, jiní si to pouze přáli, ale mysleli si, že se to nestane. Po měsících stýskání se jim přání splní a již ve čtvrtek 29. září na Voyo zažije Ordinace v růžové zahradě 2 návrat ve velkém stylu. Do děje se vrátí jeden z pilířů více než 17leté historie seriálu – primář Čestmír Mázl v podání Petra Rychlého (57)! 

Na začátku letošního roku se dostavil obrovský šok. Čestmír byl v Mexiku, kam odjel jako lékař v rámci humanitární mise, postřelen. Přestože se jeho tělo nikdy nenašlo, podle očitých svědků byla Mázlova zranění smrtelná. I pátrání po něm bylo bezvýsledné, tudíž byl úředně prohlášen za mrtvého.

V mexickém zajetí

Život v Kamenici běžel dál, jeho žena Alena neboli Michaela Badinková (43) se zamilovala do medika Ondřeje v podání Jiřího Böhma (35). Smutek a truchlení postupně vystřídaly každodenní radosti a starosti. I noční můry emočně vyčerpané Aleny, v nichž se jí Čestmír zjevoval, po čase ustaly.  Jenže nic není tak, jak se může zdát. Několik indicií, že Čestmír může stále žít v mexickém zajetí, se proměnilo v realitu a již tento čtvrtek na Voyo se to stane. Čestmír se vrací z mexického zajetí a diváci budou svědky dojemného shledání s Alenou na letišti!  „Ne, tentokrát již není snem ani přeludem, střelbu v Mexiku přežil a několik měsíců tam byl jako lékař v zajetí nucen vykonávat mnohdy otřesné věci. Nikdo tedy nemůže čekat, že se do Kamenice vrátí starý známý Mázl, gynekolog, který dokáže vždycky pobavit a rozesmát,“ říká jeho představitel Petr Rychlý.

Čestmír Mázl se v Ordinaci vrátil z mexického zajetí.

Video se připravuje ...

Má hodně naloženo

„Prožil obrovské trauma, navíc se vrací k rodině, do níž přibyl nový muž, takže má, jak se říká, hodně naloženo,“ popisuje Rychlý.  Jako herec je za tuto změnu v charakteru postavy vděčný. „Najednou přede mnou stojí zcela nové herecké výzvy. Jsem přesvědčený, že jako mě baví traumatizovaného Mázla hrát, tak bude diváky Ordinace bavit ho sledovat. Žádnou rodinnou selanku u Mázlů ať ale nečekají, ve čtvrtek začíná Čestmírovo velké životní drama!“ dodává.

Co si počne medik Ondřej?

Náhradou za oblíbeného Mázla alias Petra Rychlého, který se v nekonečném seriálu objevoval dlouhých 17 let, byl mladý herec Jiří Böhm. Ten v Ordinaci v růžové zahradě 2 hraje pohledného studenta medicíny Ondřeje Berkovce. Na rozdíl od zkušeného gynekologa Čestmíra je tak trochu kluk a trochu chlap, jenž se do kamenické nemocnice dostává v rámci stáže. Téměř okamžitě se zamiluje do starší a zkušenější lékařky Aleny Mázlové, která prochází velmi traumatickou osobní a rodinnou zkušeností. Ondřej však city k ní nebere na lehkou váhu, snaží se, seč může, aby byly opětovány a za jejich vztah je ochoten bojovat i s nechápající rodinou a kolegy v nemocnici. A teď se Alenin manžel vrací...

Ordinace se otřese v základech: Čestmír žije!

Video se připravuje ...Přečtěte si
begonie
27. 9. 2022 • 16:15

AliAlice - přesně trošku jako Bohdalka

DWEI
27. 9. 2022 • 14:03

miroslava13 - Máte pravdu s tím příměrem na Dallas

AliAlice
27. 9. 2022 • 11:19

Já už mám na toho Rychlího alergii...ten je vlezlej všude

miroslava13
27. 9. 2022 • 11:12

to musí být slátanina horší než když v Dallasu oživnul Boby!!!!! ještě že na tuhle kravinu nekoukám!!!

Honza_Smutny
27. 9. 2022 • 10:53

Platit si voyo? Pro ty hovadiny? Pro ty takzvané megafilmy nebo reality show? Dívat se na arogantniho uslyntanyho Kašpárka nebo na ty zofalce z Výměny manželek? Vrcholem tvorby je Love Island. Zoufalství...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.