Tvrdý pád Dědka v pořadu Můj muž to dokáže: Ve studiu tekla krev! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 25. září 2022

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Tvrdý pád Dědka v pořadu Můj muž to dokáže: Ve studiu tekla krev!

Ostrá kudla a poblíž krásná přítelkyně Tereza. Není divu, že z Honza Dědek cedil krev.
Ostrá kudla a poblíž krásná přítelkyně Tereza. Není divu, že z Honza Dědek cedil krev.  (Foto FTV Prima)

Vyvedli své krásné polovičky. Porotce Talentu Jaro Slávik (48) představí v dnešním pořadu Můj muž to dokáže svou ženu Andreu, kterou stejně jako paní Columbovou dosud nikdo neviděl. A Honza Dědek (50) kvůli své krásné přítelkyni Tereze Cibulkové dokonce cedil krev!

Tereza věrná svému příjmení vybrala pro Honzu úkol, který spočíval v krájení cibule na čas. Moderátor »Sedmi pádů« ho chtěl za každou cenu splnit a nezastavil se ani poté, co se ošklivě řízl do ruky. „O nic nejde, zatáhnu to tou cibulí a bude to dobrý,“ bral to hrdinsky Dědek. Krásná Tereza pak možná trochu litovala, že ho neposlala do dalšího úkolu, v němž se soupeř Slávik snažil přiřadit správná jména k osmi Jack Russel teriérům. Protože zatímco Jaro se s úkolem od své ženy Andrey trápil, Honza by jej prý zvládl levou zadní.

Honza Dědek o konfliktu s Janem Krausem: Spor o červenou sedačku

Video se připravuje ...

„Pamatuje si jména psů i jména jejich paniček,“ pobavila publikum Dědkova sympatická partnerka. Seznámili se totiž před rokem při venčení psů. Zato Slávikovi to šlo jak psovi pastva. „Můj manžel si nepamatuje jména, častokrát ani tváře, někdy nám to způsobuje problémy. Ale zase docela dbá na detaily, tak já bych mu věřila,“ snažila se obětavě uhájit pozice Andrea. Jaro jí za tu důvěru poslal vzdušný polibek. Otázku psích jmen za sebe vyřešil s humorem. „Je úplně jedno, jak pojmenujete Jack Russella, protože ať na něj zavoláte jakkoliv, on stejně nepřijde,“ dodal porotce Talentu.

7 pádů dnes: Nutriční poradkyně, která ve výživě radila i členům královské rodiny

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.