Manželé z Vysočiny: Kvůli Petru Jandovi prodali koně! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 25. září 2022

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Manželé z Vysočiny: Kvůli Petru Jandovi prodali koně!

Manželé Lehovští s Petrem Jandou.
Manželé Lehovští s Petrem Jandou. (Foto pro Aha! – Golda Dvořáková)

Láska nezná hranic! Šárka Lehovská (39) z Vysočiny tak moc miluje svého manžela Vláďu (67), že prodala milovanou kobylku Miu. Pro manžela si totiž vymyslela nevšední dárek k narozeninám za desítky tisíc korun – živého Petra Jandu (80) z Olympiku!

Na Vysočině v Salačově Lhotě žijí milující se manželé Šárka a Vláďa Lehovští prostým životem. Provozují útulek pro kočky a živí se vstřikováním plastických hmot. Člověk by řekl, že se na své narozeniny políbí, rozkrojí dort a tím to hasne. Opak je ale pravdou. Ačkoli Vláďa neměl žádné kulatiny, Šárka se rozhodla, že ho svým dárkem omráčí.

Za hvězdu se platí

„Vím, že celý život miluje Jandu a Olympic, jezdí na jejich koncerty a sní o tom, že si s hudebníkem jednou podá ruku. A tak jsem si řekla – co kdybych mu dala živýho Jandu...“ svěřila deníku Aha! Šárka. Začala se po svém dárku pídit a dostala se až k Jandově manažerce. Ta sdělila, že rocker s kytarou je »na prodej« na soukromou akci za standardní cenu. Když vyřkla její výši, v Šárce hrklo, ale chápala, že za hvězdu se platí. Rozhodla se, že prodá koně.

Petr Janda: Ze smrti syna mám dodnes noční můry, nic horšího jsem nezažil

Video se připravuje ...

V hasičárně

„Půlroční kobylku Miu jsem si koupila pro sebe a teď, když už měla za sebou výcvik a já na ni mohla začít konečně jezdit, jsem ji prodala. Ale vyplatilo se to,“ usmívala se chovatelka. „Ničeho nelituju, protože jsem manželovi splnila sen. Byl tak šťastný, tak překvapený, když se najednou na začátku oslavy v hasičárně objevil pan Janda a začal zpívat a hrát na kytaru. Málem to s ním šlehlo, tohle nečekal. Za to by stálo prodat všechno,“ dodala Šárka.

Nejde pod 150 000 Kč

Přesnou částku nechtěla paní Šárka prozradit, ale podle zjištění deníku Aha! si Petr Janda za vystoupení na soukromé akci honoruje 150 tisíc korun a víc.

Přidával o sto šest

Janda měl podle dohody zazpívat pět písniček. Když se ale dozvěděl, že ho vyměnili za koně, byl z toho úplně paf a dával přídavek za přídavkem. „Byl naprosto skvělý a jedinečný,“ chválila rockera Šárka.

Kristian Kodet: Zbláznil jsem se! Co se stalo?

Video se připravuje ...Přečtěte si
ella
24. 9. 2022 • 10:09

robin5
24. 9. 2022 • 08:56

Je to skutečně hloupost nepopsatelná. Prodat krásnou, mladou klisnu za olezlého, starého Jandu.

ella
23. 9. 2022 • 22:22

Janda v minulém režimu donášel na kolegy a házel jim klacky pod nohy! Co vám udělal ten kůň? ! Hlupáci!

robin5
23. 9. 2022 • 07:45

Tak to si ta kobylka nezasloužila.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.