Muzikál z hitů Olympiku: Drsný verdikt pro Peroutku | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 19. května 2024

Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek

Muzikál z hitů Olympiku: Drsný verdikt pro Peroutku

Milan Peroutka s Petrem Jandou na konkurzu k muzikálu Okno mé lásky.
Milan Peroutka s Petrem Jandou na konkurzu k muzikálu Okno mé lásky. (Foto Aha! – Marek Pátek, ara)

Když se obsazoval muzikál složený z hitů kapely Olympic Okno mé lásky, na castingu se objevil Milan Peroutka (32), který je synem zesnulého bubeníka této skupiny Milana Peroutky (†49), a tudíž jsou mu samozřejmě jejich písničky blízké. I když vše skvěle odzpíval, protože písně zná nazpaměť, v muzikálu nakonec nebude!

Na písničkách Olympiku vyrůstal. Vždyť jeho tatínek, který v roce 2014 po pádu ze schodů tragicky zemřel, hrál v kapele roky na bicí. Proto si zpěvák v muzikálu chtěl zahrát, a tak šel na konkurz, kde se setkal i s Petrem Jandou (80).

Vyhozený moderátor Snídaně s Novou Peroutka: Svlékl se kvůli svému naháčovi!

Video se připravuje ...

„Dal jsem si soukromou sázku, jestli v něm najdu nějakou píseň, kterou neznám. To by mě překvapilo. Olympic sleduju dodneška, i když už mezi námi táta není. U připravovaného muzikálu to bude mix emocí, to umí písničky Olympiku nabudit. Ale za mě osobně tam to srdíčko bude,“ řekl v březnu po konkurzu super. cz talentovaný zpěvák. Chtěl hrát hlavní roli Davida Stráského, což je duší přidrzlý rocker. A právě v tom byl problém....

„Milan je skvělý zpěvák i herec, ale na tuhle roli se prostě nehodí. David má být kluk s drzým obličejem, takový grázlík, sprejer, pankáč, prostě divoch, kterému holky padají k nohám. Nic proti Milanovi, ale on má moc hodnej obličej,“ prozradil deníku zdroj Aha!. A tak Peroutkovi nabídli jinou, vedlejší roli, ale tu odmítl, takže se v muzikálu neobjeví. „Přál jsem si tam hrát, protože ty písničky znám, ale nevyšlo to,“ přiznal Peroutka. Nakonec si hlavní roli Davida rozebrali hned tři zpěváci – Adam Mišík (25), Vojtěch Drahokoupil (26) a Petr Ryšavý (30).

Petr Janda: Oslava osmdesátin stále trvá! A co ho nejvíc překvapilo?

Video se připravuje ...

Už má nový kšeft

Milan nemusí tolik smutnit, protože místo muzikálu Okno mé lásky, který má mít premiéru 3. listopadu v Divadle Broadway, bude celé léto zkoušet roli v muzikálu poskládaném z hitů Hany Zagorové (75) Biograf láska. Ten se chystá na září v Divadle Kalich.

 

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.