Kapesníčky připravit! Marešova dcera Alex dojímá internet | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 1. prosince 2023

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Marešova Alex roste jako z vody: Takhle rozněžnila internet!

První fotka Leoše Mareše s dcerou Alex.
První fotka Leoše Mareše s dcerou Alex. (instagram: Leoš Mareš)

Že mají dcery na své tatínky zcela jiný vliv, dokazuje i moderátor Leoš Mareš (46), který neskrývá své štěstí, za nějž vděčí své půlroční dcerce Alex a neméně i manželce Monice (41). Když zrovna není na cestách spojených s prací, tráví maximum času se svou rodinou. Tentokrát se malá Alex podívala do botanické zahrady a byl to evidentně zážitek!

Holčička roste jako z vody a tatínek Leoš si nechce nechat ujít ani vteřinu, pokud zrovna pracovně nelétá do zahraničí. Péči o malou Alex berou Marešovi velmi zodpovědně, dokonce tak moc, že přeskočili chvíle, kdy rodiče v tomto období obyvkle dětem čtou obrázkové knížky - svou dcerku totiž rovnou vzali na vzdělávací exkurzi do pražské botanické zahrady.

„Botanická zahrada je nejvíc. Kam se zatím hrabe ZOO, my prostě chodíme na stromečky,“ napsal k videu na svém instagramu Leoš Mareš.  V něm malá Alex fascinovaně sleduje vysoké rostliny z kočárku a z její roztomilé reakce je patrné, že jí botanická zahrada učarovala.

Radost z dcery sdílí oblíbený moderátor s fanoušky na svém instagramovém profilu poměrně často. Nechybí dojemné fotografie, ale i komické snímky, kde je znát, jak moc už je Alex všímavá a že roste jako z vody. A jako pyšný tatínek o takové momenty nechce Leoš své věrné publikum ochudit.

Monika Marešová se synem, který ji přerostl: Jak proběhlo poslední setkání s Karlem Gottem?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Huga
24. 9. 2022 • 15:24

"Martin Tesař" Ty jsi zcela očividně oligofrenik, to je první dojem, navíc s nutkavou potřebou odporně komentovat děti. A to je druhý dojem. Oligofrenní bezpáteřní špína 🤮

Kykys
23. 9. 2022 • 10:33

Jo děti osobností plní Internet,aby jste se nezblaznili, normální děcko,trochu zvláštní typ😜, jinak další viz. Jiráčková a spol..Krásu nepobrala, ta pomíjí a blbost je věčná🤪

Kykys
23. 9. 2022 • 10:31

Jo děti osobností plní Internet,aby jste se jnezblaznili, normální děcko,trochu zvláštní typ😜, jinak další viz. Jiráčková a spol..

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.