Vystopovali Petru Janů: Neupravená, úplný Boubín na hlavě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. prosince 2022

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Vystopovali Petru Janů: Neupravená, úplný Boubín na hlavě!

Petra Janů na chalupě
Petra Janů na chalupě (Foto Aha! – Pavel Machan, Daniel Černovský, ara)

Zpěvačka Petra Janů (69) už nějak ten pátek pobývá na své chalupě, která se nachází kousek od rakouských hranic. Užívala si klid a pohodu, chodila na procházky do lesa. Jednoho dne se ale u jejích dveří objevili dva cizí lidé. Co po ní chtěli?

Petra Janů si chalupu pořídila ještě se svým manželem Michalem Zelenkou (†63) v roce 1986. Zpěvačka proto chová k chalupě velké citové pouto. Není tedy divu, že se jí nelíbilo, když její oázu harmonie narušili dva neznámí lidé, kteří zvonili na její zvonek. „Já odpočívala. Říkala jsem si, co se to děje? Otevřu dveře a tam stojí paní, více než dospělá, se svým manželem,“ svěřila se Janů časopisu Téma.

„Paní na mě hned spustila: Dobrý den. Tak jsme vás přece našli. Dalo nám to takové práce. Museli jsme se po cestě různě doptávat. Vyfotíte se se mnou?“ vzpomíná zpěvačka na děsivý zážitek. „Byla jsem trochu v šoku, neupravená, úplný Boubín na hlavě… Musela jsem ji v tu chvíli s fotkou odmítnout,“ pokračovala Petra.

Petra Janů o Hance Zagorové: Pamatovat si ji budu se sklenkou šampíčka

Video se připravuje ...

„Říkala jsem si: Prokristapána, co to ty lidi napadne? Prostě vyrazí na výlet a hledají, kde má Petra Janů barák?“ podivila se zpěvačka. Nerada by, aby se tento nepříjemný zážitek opakoval. „Nedělejte to! Chci na chalupě přece jenom mít svůj klid,“ apelovala Janů na fanoušky, které by náhodou napadlo něco podobného. Jinak je zpěvačka velmi ochotná a se svými příznivci se fotí ráda. Nicméně své soukromí si chce chránit.

Petra Janů se chystá na velké oslavy: Jak prožívá trému?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.