Veronika Žilková odkryla své velké trauma: ZLOMILA VNUKOVI NOHU! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 28. května 2024

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Veronika Žilková odkryla své velké trauma: ZLOMILA VNUKOVI NOHU!

Veronika Žilková si to dodnes vyčítá.
Veronika Žilková si to dodnes vyčítá. (Foto Aha! – Marek Pátek, Instagram.com, ara)

Kdykoliv se Agáta Hanychová (37) rozhodne vysílat na sítích a přizve k tomu svou maminku Veroniku Žilkovou (60), je o zábavu postaráno. Tentokrát ale herečka otevřela svou třináctou komnatu a na povrch vyplulo trauma, které ji dodnes budí ze sna. To ona může za zdravotní komplikace svého vnuka Kryšpína (11)!

Rozhovor matky s dcerou začal zcela nevinně, kdy světu vykládaly, jak plánují oslavit páté narozeniny dcery a vnučky Miy.

Nezvládla hlídání

Jenže pak začaly vtipkovat ohledně hlídání a Veronice ztuhl úsměv ve tváři. „Musím se vám tu k něčemu přiznat. Já jsem byla ta, která hlídala Kryšpína a ve třech letech jsem se kolem něj zamotala a upadla na něj. Následkem byla jeho zlomená noha,“ přiznala smutně herečka.

Krásná Kordula (16) a Žilková na vražedných podpatcích: Měla by si vydělat na mole

Video se připravuje ...

Zrychlený růst

Už na první pohled sledující viděli, že ji to stále trápí. Agátin syn totiž má kvůli zlomenině stehenní kosti zrychlený růst na postižené straně, a tak musel nedávno podstoupit operaci, aby se růst kosti zastavil. Agáta ale své mamince nic nevyčítá. Jako matka ví, že takové věci prostě ovlivnit nejdou a bohužel se stávají. „Kryšpín už je doma z nemocnice a přestěhovala jsem ho z prvního patra do přízemí. Už se zotavuje a byl moc statečný,“ uzavřela Agáta.

Agáta padá únavou

Agáta jezdila za synem Kryšpínem do motolské nemocnice zrovna v době, kdy na TV Barrandov začala natáčet pořad Agáta Jaromíra Soukupa. „Musím přiznat, že na mě padala únava, ale to je prostě úděl matek,“ konstatovala Hanychová. „Opravdu Agátku obdivuji. Je v jednom kole a nezastaví se,“ politovala ji máma Žilková.

Bolek Polívka a Veronika Žilková uvádí na karlovarském festivalu film Zapomenuté světlo

Video se připravuje ...Přečtěte si
loft
15. 9. 2022 • 20:50

Že ji nefackuje hanba i s tou její Agátou. Jsou obě dvě stejné - jaká matka, taká Katka. Exhibují trapně obě dvě ve všech sférách. Hlavně, když za to jsou prachy. Ještě tak roztahovat no-hy u silnice na potkání, myslím že ani to by jim nebylo cizí...

Daniela Černá
15. 9. 2022 • 10:45

Vůbec se nedivím, že pánové Prachař a Stropnický utekli...🤣🤣

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.