Holubová úplně v koncích: Vysvobodil ji až Kraus | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. května 2024

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Holubová úplně v koncích: Vysvobodil ji až Kraus

Eva Holubová
Eva Holubová  (Instagram, archiv)

Jedna z našich nejlepších hereček Eva Holubová (63) to v životě neměla jednoduché. I když to vypadá, že má dokonalý život, i ona si prošla peklem. Svého času se totiž utápěla v depresích, které řešila alkoholem a dokonce se pokusila o sebevraždu. 

Dnes si Holubová může užívat svého úspěchu. V minulosti se s ní ale život nemazlil. Když bylo herečce pouhých pětadvacet let, zemřela jí milovaná maminka. „Smutek a stesk zaplavily mozek. Přišlo to rychle, buch buch, hypertenze, šla nakoupit a už ji vezli. Nevrátila se domů a my se rozjeli hledat ji po nemocnicích. Našli jsme ji hned v té první, v Thomayerce," vzpomíná herečka v pořadu 13. komnata.

Evě se navíc po maminčině smrti naplno rozjely úzkostné stavy, kterými trpěla od dětství. „Ty stavy začaly ve čtvrté třídě. Potom se to hodně rozjelo v pubertě. Když jsem pak potratila miminko, vedlo to až k sebevraždě, jak to bolelo," svěřila se herečka s dalším bolestivým milníkem jejího života.

Eva Holubová o menopauze: Pánové, nebojte, dojde i na vás!

Video se připravuje ...

Poté si našla manžela Miroslava Zdeňka a porodila mu dvojčata Karolínu a Adama. Ani přesto jí ale deprese neopustily a ona je začala zahánět alkoholem. „Nikdy nepřestanete pít kvůli dětem nebo někomu. Člověk to musí chtít sám kvůli sobě,“ pronesla Holubová. Z alkoholové pasti ji vysvobodili ale přeci jenom i dobří přátelé Ivana Chýlková a Jan Kraus, který Evu odvezl na léčení. Tam se dozvěděla, že je vlastně nemocná a její problém se dá řešit. Herečce se konečně ulevilo, a i když s depresemi občas stále bojuje, už ví, jak na ně.

Rozzlobená Eva Holubová o válce na Ukrajině: Je to genocida a vraždění!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.