Vítězka Peče celá země Martina (31): VZPOURA PROTI TELEVIZI! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 8. srpna 2022

Svátek slaví Soběslav, zítra Roman

Vítězka Peče celá země Martina (31): VZPOURA PROTI TELEVIZI!

Vítězka Peče celá země 2 Martina: První kšeft za 200 tisíc! Ale ČT je v šoku
Vítězka Peče celá země 2 Martina: První kšeft za 200 tisíc! Ale ČT je v šoku (Foto archiv ČT a Martiny Kynstlerové, vydavatelství Došel karamel)

Česká televize si pozvala na kobereček vítězku druhé řady show Peče celá země Martinu Kynstlerovou (31). Vadí jí, jak už Aha! informovalo, že vydává svou kuchařku v době, kdy se měla naplno věnovat propagaci jiné knihy – kuchařky s recepty z druhé série oblíbené show. Takto to má ve smlouvě! To, jestli za rebelství vysmáté a hubaté Martině hrozí finanční postih, zatím není jasné.

Martinu si na Kavčí hory podle informací deníku Aha! povolali minulý týden v úterý. „Tématem schůzky byly další mediální aktivity spojené s jejím vítězstvím, ale pak přišla na přetřes i kuchařka Martiny. Jasně slyšela výtky, že to je proti momentálním zájmům ČT, která v tuto chvíli potřebuje propagovat a prodávat svou knihu,“ řekl nám zdroj z televize. „V Praze jsem byla a více nekomentuji,“ napsala Aha! Kynstlerová.

Finanční důvody

Její kuchařka vyjde přesně v době, kdy se na trh dostane i kniha od České televize. To, jestli za to Martinu čeká nějaká pokuta, z Kavčích hor zatím nezaznělo. ČT pochopitelně také štve, že svých 52 receptů Martina nechtěla vydat pod jejím logem. „Udělala to z finančních důvodů, protože mnoho peněz z prodeje by šlo právě televizi,“ shodují se lidé z okolí Kynstlerové.

Peče celá země - jaké bude poslední pečení ve finále? Kdo vyhraje?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Uživatel_5348500
30. 5. 2022 • 19:22

paní bych řekla tak 45 let díky obezitě vypadá mnohem starší. Že něco prodává svého se nedivím kvůli výdělku, kdo by nechtěl vydělat?Ona byla prostořeká, ale docela sympaticky.

vungtao
30. 5. 2022 • 10:39

V zemi naší to vypadá bohužel stále tak, protože vás zajímá konfekční velikost. Neměla jsem valné mínění o naší populaci, ale po covidu se to tu úplně odkopalo a je tu více hlouosti než snahy žít demokraticky a důstojně, už to, že lidé živoří, ale benzín za Kč 46 jim nevadí,

vungtao
30. 5. 2022 • 10:37

Já na ČT nekoukám, vůbec moc na televizi, občas na ČT3, pokud neběží zprávy,ale velice mne překvapilo, jak chudě byla vítězka honorována za takovou kvalitu by ve Francii či USA vydělala majlant i s pracovní pozicí, nedivím se, že nechce tuto propagandistickou televizi živit.

Greta
30. 5. 2022 • 10:22

Na věku nezáleží, tlustí vypadají starší, ale pak nestárnou a nemají vrásky. Byla zábavná.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.