Vítězka Peče celá země Martina Kynstlerová: Proč tajila, že je vdaná? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Vítězka Peče celá země Martina Kynstlerová: Proč tajila, že je vdaná?

Ve druhé řadě show Peče celá země říkala, že vychovává syna, ale nikdy nemluvila o partnerovi. Až po finále Martina Kynstlerová (31) z Přerova přiznala, že je vdaná! Podle zjištění Nedělního Aha! to bylo proto, že si její muž nepřál jakoukoliv pozornost médií. Ale nakonec už manžel »paní Colombovou« dál být nemůže, a tak šla Martina s pravdou ven.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Alva
23. 05. 2022 09:37

Ještě doplním, že fenomén dnešní doby je....spousta tlustých lidí, za mého mládí to nebylo, ve třídě 30 byl jeden otylý, dnes je to naopak, strašná doba.

Alva
23. 05. 2022 09:33

Nedívala jsem se, jelikož tyto soutěže už jsou trapné, ale v upoutávce, když jsem zjistila, že je paní 31, byla jsem v šoku, myslela jsem, že je jí 50, pardon.

ovoce111
22. 05. 2022 08:10

Přehlédla jsem její věk, proto jsem si dlouho myslela, že je to diblík dávno po čtyřicítce. Vadilo mi nejvíc její infantilní chování, ale na druhou stranu byla velmi dobrosrdečná. Všichni musí objektivně přiznat, že ačkoli předtím zkazila kde co, finále se jí povedlo nejlépe a o tom to je. Všichni v mém okolí fandili Janě, pro mne byla až nezdravě ambiciózní a to se jí vymstilo. Takže Martino, gratulace!!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.