Vítězka Peče celá země Martina Kynstlerová: Proč tajila, že je vdaná? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Vítězka Peče celá země Martina Kynstlerová: Proč tajila, že je vdaná?

ČT reagovala na kritiku vítězky Peče celá země.
ČT reagovala na kritiku vítězky Peče celá země. (ČT)

Ve druhé řadě show Peče celá země říkala, že vychovává syna, ale nikdy nemluvila o partnerovi. Až po finále Martina Kynstlerová (31) z Přerova přiznala, že je vdaná! Podle zjištění Nedělního Aha! to bylo proto, že si její muž nepřál jakoukoliv pozornost médií. Ale nakonec už manžel »paní Colombovou« dál být nemůže, a tak šla Martina s pravdou ven.

Kdekdo z diváků nabyl dojmu, že Martina svého syna Jaroslava (3) vychovává sama. Mluvila pouze o něm. A hle, v jejím životě je ještě jeden hodně důležitý muž. Manžel Jaroslav Kynstler, který stojí Martině už několik let pevně po boku.

Bude mejdan!

Kynstlerová o něm poprvé promluvila během odpovědi na otázku, zda a s kým vítězství v show Peče celá země oslavila. „Se synem a manželem,“ překvapila Martina. „Já jsem vdaná!“ šokovala pak národ, který si myslel, že je na výchovu potomka opravdu sama. „Vzhledem k těm negativním komentářům, které na adresu mého vítězství chodí, to zatím na velké oslavy není, ale myslím si, že mejdan teprve bude,“ dodala jindy vysmátá nejlepší amatérská pekařka v Česku.

Nabídky nechodily

Na rozdíl od spolusoutěžících Martině během vysílání kulinářské show nechodily žádné nabídky na rande. „To teprve přijde,“ smála se. „Uvidíme. Jsem vdaná, takže si myslím, že nemají šanci. Ale zkusit to můžou, udělám si pořadník,“ přisadila si s humorem sobě vlastním.

Peče celá země - jaké bude poslední pečení ve finále? Kdo vyhraje?

Video se připravuje ...

Největší dar

Syna Jarečka, jak mu říká, považuje Martina za největší dar svého života. Právě jemu věnovala výhru 100 tisíc korun, kterou za první místo v Peče celá země získala. Finance vložila na jeho účet ke stavebnímu spoření. Spolu s Jarečkem by někdy ráda měla vlastní televizní pořad o vaření. O svém snu ale zatím nikomu z České televize neřekla.

Sen o cukrárně

Po třech letech mateřské se teď Martina vrátila do práce a nechala se znovu zaměstnat ve státní správě. Ráda by nicméně měla vlastní cukrárnu. Ale s tím, že by otevírala jen někdy, aby měla čas na rodinu. „Až vyhraju ty miliony, vznikne domeček, kde bude malá cukrárna, která bude otevřená několikrát do měsíce,“ prozradila.

Kritika ji mrzí

Na sociálních sítích se k vítězství Martiny Kynstlerové v Peče celá země stále objevuje mnoho kritických komentářů. „Je to jejich názor, já to respektuji, ale bylo by fajn, kdyby to vyjadřovali s citem. Člověka to určitě zamrzí, ale oni sami mají problém, ne já,“ vzkázala kritikům. „Do soukromých zpráv negativní komentáře nedostávám. Spíše pozitivní,“ doplnila.

Peče celá země: Plněný chléb - komu se to tentokrát nevydaří?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Alva
23. 5. 2022 • 09:37

Ještě doplním, že fenomén dnešní doby je....spousta tlustých lidí, za mého mládí to nebylo, ve třídě 30 byl jeden otylý, dnes je to naopak, strašná doba.

Alva
23. 5. 2022 • 09:33

Nedívala jsem se, jelikož tyto soutěže už jsou trapné, ale v upoutávce, když jsem zjistila, že je paní 31, byla jsem v šoku, myslela jsem, že je jí 50, pardon.

ovoce111
22. 5. 2022 • 08:10

Přehlédla jsem její věk, proto jsem si dlouho myslela, že je to diblík dávno po čtyřicítce. Vadilo mi nejvíc její infantilní chování, ale na druhou stranu byla velmi dobrosrdečná. Všichni musí objektivně přiznat, že ačkoli předtím zkazila kde co, finále se jí povedlo nejlépe a o tom to je. Všichni v mém okolí fandili Janě, pro mne byla až nezdravě ambiciózní a to se jí vymstilo. Takže Martino, gratulace!!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.