Jak se má vítěz Peče celá země 3? Vojtovi se dostalo ohromné cti | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Jak se má vítěz Peče celá země 3? Vojtovi se dostalo ohromné cti

Vrtišku přijala rektorka UK Králíčková ve své kanceláři.
Vrtišku přijala rektorka UK Králíčková ve své kanceláři. (UK)

Velké pocty se dostalo vítězi třetí řady kulinářské show Peče celá země Vojtěchu Vrtiškovi (22). Přijela ho rektorka Univerzity Karlovy Milena Králíčková (52), kterou student medicíny rovnou proškolil v pečení.

„Ohromující a nedosažitelné!“ Tak těmito slovy rektorka složila studentovi 1. lékařské fakulty poklonu. „Poděkovala mu zároveň za skvělou reprezentaci alma mater. Během přátelského setkání dostala rektorka i praktickou radu. Jak vyzrát na roládu, aby se ji vždy podařilo bez porušení stočit,“ napsala UK na svých sociálních sítích.

Cukrář Maršálek po drsné kritice diváků: Strach o rodinu!

Video se připravuje ...

Fandili mu

„Během soutěže jste dělal čest sobě i své alma mater. Fandili jsme vám, věřím, všichni. U nás doma rozhodně ano, s obdivem jsme sledovali každý díl a žasli. Vaše lidské působení během celé soutěže, kdy jste neváhal ostatním nabízet svou pomoc a rady, bylo nesmírně příjemné,“ doplnila vyjádření univerzity rektorka, se kterou si dal Vojta v její kanceláři kávu.

Dělá kurzy

Vojta po skončení v soutěži pořádá velmi uspěšné cukrářské kurzy. Stále je ale nezadaný. „Randím se školou,“ napsal před několika dny s úsměvem deníku Aha! s tím, že na nic jiného než na školu a pečení nemá čas. Do toho připravuje svoji kuchařku, kterou by chtěl vydat na podzim.

Malé Řecko u herečky Terezy Bebarové

Video se připravuje ...Přečtěte si
Ivana Sukenikova
20. 5. 2024 • 12:01

Šikovný a skromný kluk! Klobouk dolů ❤️

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.