Vítězka Peče celá země Martina má první kšeft: 200 tisíc za ... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 2. července 2022

Svátek slaví Patricie, zítra Radomír

Vítězka Peče celá země Martina má první kšeft: 200 tisíc za ...

Vítězka Martina
Vítězka Martina (Foto ČT)

Už se jí sypou kšefty! Vítězka druhé řady Peče celá země Martina Kynstlerová (31) dostala ještě před tím, než televize odvysílala finálový díl, nabídku na vlastní kuchařku. Jenže nikoliv od České televize, která z Martiny udělala hvězdu, ale od soukromého vydavatelství. Podle informací Aha! si nejlepší českou amatérskou pekařku ihned uvázalo smlouvou a slušným honorářem.

Martina, toho času po mateřské dovolené zaměstnaná ve státní správě, měla podle informací deníku Aha! dostat po podpisu smlouvy částku dosahující cca 200 000 Kč. „Jde o sumu za zpracování kuchařky, následně bude pobírat finance za prodej,“ prozradil zdroj z okolí Kynstlerové. Ona sama na náš dotaz ohledně financí nijak nereagovala. Na knihu jako takovou si ale neváhala udělat reklamu.

Lehké recepty

„Jmenuje se Sladce, slaně, boubelatě, vyjde v polovině června a já už se nemůžu dočkat,“ svěřila se Martina. „Obsahuje 52 receptů, tedy na každý týden jeden malý hřích. Jednoduché recepty, které zvládne každý,“ doplnila vítězka soutěže. Na Kavčích horách si ale mezitím rvou vlasy! Knihu, po které se díky popularitě pořadu jen zapráší, totiž Martina vydává vlastní cestou.

Peče celá země: Plněný chléb - komu se to tentokrát nevydaří?

Video se připravuje ...

Zklamání v ČT

„Kuchařka bohužel nevychází u nás. U nás v edici máme v tisku knihu s recepty z aktuální řady, vyjde v první polovině června,“ napsal Aha! mluvčí pořadu Ondřej Bambas a odkázal nás pro získání dalších informací přímo na Martinu. Ta ale více chystanou kuchařku komentovat zatím nechce.

Niva a ořechy

V chystané kuchařce bude podle vydavatele mnoho receptů s nivou a ořechy. Právě tyto dvě ingredience Martina často používala i během své pouti soutěží Peče celá země. „Do každého pokrmu, třeba i do zažité klasiky, se autorka snaží otisknout kus sebe. Cílem Martiny nebylo předat vám manuál na patrové dorty a stavby z perníku, v kuchařce se s vámi podělí o jednoduché, efektní recepty, které obsahují vždy jednu ingredienci. Vlastně dvě – radost a kus srdce. Tahle jídla vás budou svými kombinacemi bavit!“ píše se v průvodním materiálu ke kuchařce.

Peče celá země - jaké bude poslední pečení ve finále? Kdo vyhraje?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Uživatel_5580208
24. 5. 2022 • 09:25

Byla to soutěž o umění co nejlépe péct ! To Martina nebyla! Čekali jsme , že to bude Jana nebo ta druhá ! Obě dvě byly výborné a Martina vůbec neměla postoupit ! Markéta byla taky výborná ty tři by si to zasloužili ! Martina je všechny bavila, ale péct uměla průměrně !
Byla to jenom šou a máme z toho smíšené pocity !!!!

konvalinka34
24. 5. 2022 • 09:11

Proč kritizujete její chování? To je úplně jedno, vždyť nikoho neurážela, nebyla vulgární, prostě je živelná. Byla to soutěž v pečení a to umí velmi dobře. Puťka skromná toho tolik neuměla a skromnost jí nepomůže v žádné soutěži. To je o schopnosti v daném oboru.

majke79
24. 5. 2022 • 07:36

Niva s ořechy je dobrota známá už od Vrabce (studená kuchařka před 50 léty )

jardavozembouchak
23. 5. 2022 • 11:45

Mně tedy to její dětinské hýkání a poskakování nebylo příjemné ani trochu. Prolezla s odřenýma ušima jen díky poslednímu díle. Sympatičtější byla skromná Markéta, která měla pečení o 100% lepší, jen prostě neposlechla v posledním díle nenápadné náznaky pana Maršálka. Škoda. Ale myslím, že ona je asi radši, není takový exhibicionista jako to kolosální termitiště a asi by se jí moc nelíbilo to následné zveřejňování všude možně.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.