Čvančarová o největší tragédii v životě: Mělo to vyšší smysl | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 5. října 2023

Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš

Čvančarová o největší tragédii v životě: Mělo to vyšší smysl

Jitka Čvančarová
Jitka Čvančarová (archiv CNC)

Osud se s ní nemazlil. Přesto na všechny bolesti nahlíží s pokorou. Jitka Čvančarová (44) v sobě musela najít obrovskou sílu. Vzala si k sobě na dožití těžce nemocnou maminku s leukémií a přišla kvůli tomu o nenarozené děťátko.

Přijít o miminko je tragédie pro každou nastávající maminku. Jitka Čvančarová si však i tak velkou bolest dokáže s odstupem času vysvětlit.

Rázná Jitka Čvančarová: Už dost o mých šatech!

Video se připravuje ...

„Já to vnímám  tak, že v životě se všechno děje pro něco. Všechno má svůj význam,“ vyjádřila se pro Aha pro ženy. „Je to strašná věc přijít o dítě, je to velmi bolestivé pro ženu, ale já jsem pak zpětně pochopila, že kdyby se to miminko narodilo v tom období, tak bych vlastně neměla prostor tolik se věnovat mamince a nechat ji v klidu odejít doma. Vnímám to tak, že to nějaký vyšší smysl mělo,“ dodala krásná herečka. 

Po odchodu maminky Jitka otěhotněla znova a posléze porodila syna Theodora (3,5). „Syn se narodil přesně na roční výročí maminčiny smrti, rozdíl v čase byl asi deset minut,“ svěřila se také s tím, že si se domnívá, že to nebude náhoda.

Jitka Čvančarová nezklamala! Obří dekolt v modré lavině a slova o užívání

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.