Horší než Čvančarová? Drsný ortel nad Zemanovou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 20. května 2024

Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika

Horší než Čvančarová? Drsný ortel nad Zemanovou!

Kateřina Zemanová jů
Kateřina Zemanová jů (Herminapress)

Předávání státních vyznamenání ve Vladislavském sále, to je událost. Ne všichni ji však dokážou zvládnout na jedničku - alespoň, co se vizáže týče. Stylista Kája Pavlíček si posvítil přímo na dceru prezidenta - no... ráda asi nebude!

Tak nejen Čvančarová a její spíchnutá bazénová plachta! Pořádně za uši dostala za své šaty i dcera prezidenta Miloše Zemana (77). Ta si na předávání státních vyznamenání patrně popletla ramínka a vytáhla šaty, které by možná byly dobré maximálně na zahradní párty.

Celý záznam předávání vyznamenání

Video se připravuje ...

„Podle mě tento typ šatů pro mladou dámu není úplně vhodná volba. Nejsou to šaty pro příležitost předávání vyznamenání. Přijde mi, že ty šaty stylově i střihově jsou vhodné na zahradní párty či na nějakou večeři. Tento styl sice vidíme na módních molech, nosil se loni, nosí se i letos, šaty působí decentně, ale nejsou to nejvhodnější šaty pro slavnost na Hradě,“ uvedl stylista Kája Pavlíček (49).

O moc lépe nedopadly ani vlasy. „Myslím si, že vlasy by také zasloužily úpravu, třeba lepší sestřih. Nevadil by mi ani společenský účes. Přirozeně ponechané vlasy nejsou podle mě nejvhodnější, zejména když víme, že tuto akci sleduje většina republiky. Nebyla to prostě nejvhodnější volba,“ dodal pro ŽivotvČesku.cz Kája Pavlíček. 

Metál po Zelenského: Projev Miloše Zemana při předávání státních vyznamenání

 Přečtěte si
domino22
14. 3. 2022 • 20:59

Asi má stylista nějaký osobní zájem hanet dceru prezidenta, nebo měl zrovna vlčí mlhu.. Šaty neměly chybu, byly nadherne

1pravda1
14. 3. 2022 • 19:39

Tyto nádherné decentní šaty z drahé látky přirovnáváte ke šílené droběně čvančarce v modrém hávu? To snad ne.... co se tam fakt nehodilo, byla velmi odhalená ramena vdovy, která vůbec se nehodila k pietnímu předávání vyznamenání pro mrtvého manžela... jen se zviditelňovala carevna, a přitom tam byla jen v zastoupení, ona vyznamenání nedostala, asi jí nějaký stylista řekl, toto je Hrad a ty jsi hraběnka

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.