Plážová akrobacie slavných krásek: Rolins, Pártlová aspol. | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 22. května 2022

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Plážová akrobacie slavných krásek: Rolins, Pártlová aspol.

Hanka s Andrém stíhají během akrobacie i polibky.
Hanka s Andrém stíhají během akrobacie i polibky. (Foto Instagram)

Místo sexy pózy můžou vzniknout i úsměvné fotografie. Propracovaný akrobatický kousek moderátorky Evy Perkausové (27) a jejího statného snoubence Ivana Hecka (39) zkoušejí stále další a další české celebrity...

Hana Mašlíková (39), modelka
BYLA PRVNÍ

Průkopnicí tzv. akrojógy s partnerem je právě Hanka. Před lety, kdy dnes už manžel André Reinders (40) působil pouze jako modelčin osobní trenér, zkoušeli na plážích krkolomné pozice, ke kterým je přeci jen důležitá velká důvěra v druhého člověka. Modelka s Andrém se postupně vytrénovali až k zamilovanosti, svatbě a společnému synkovi Andreasovi (4).

Hana Mašlíková pro časopis Dieta

Video se připravuje ...

Andrea Verešová (42), modelka
ŽIVOTNÍ STYL

Velkou část z roku tráví modelka v Dubaji, odkud pravidelně zásobuje plavkovými snímky při různých jógových pozicích. Samozřejmě, čím tintěrnější bikiny, tím lepší. Andrea tak dává na odiv nejen silikonové poprsí, ale především jógou vypracované pozadí. „Je to životní styl. Díky józe se cítím líp fyzicky i psychicky. Zklidňuje mysl, protahuje tělo nebo čistí lymfatický systém,“ řekla Andrea, která je ohebná jako proutek.

Martina Pártlová(42), zpěvačka

„Když dva dělají totéž, není to totéž. Jsem si to taky chtěla vyzkoušet, viď, ale nějak jsem nepřišla na to, jak to Eva dělá,“ popsala Martina své první pokusy s partnerskou akrobacií. „Takže jsme klasicky najeli na létajícího Čestmíra, štěstí, že jsem tě nezlomila,“ dodala se smíchem Pártlová, která tráví první dovolenou nejen s Josefem, ale i s jejich sedmiměsíční dcerou Stellou.

Martina Pártlová omylem skončila v nudistickém kempu.

Video se připravuje ...

Dara Rolins (48), zpěvačka
VYKRESLENÁ POSTAVA

Na své vysportované postavě si Dara hodně zakládá a ráda předvádí vyrýsované svaly. Za vše prý vděčí pravidelnému jógovému protahování. „Ztratila jsem taková ta kila navíc. Prostě se zbavíš toho, co tělo nepotřebuje a najednou ti vylezou svaly a musím říct, že právě jóga postavu vykreslí dokonale,“ říká zpěvačka, která když si neprotahuje tělo sama na plážích či u bazénu, dochází k ní domů osobní jogín.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.