Hanka Mašlíková na Kypru: Zlatem oceněný zadeček! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. srpna 2022

Svátek slaví Helena, zítra Ludvík

Hanka Mašlíková na Kypru: Zlatem oceněný zadeček!

Hana Mašlíková se chlubí vypracovaným zadečkem
Hana Mašlíková se chlubí vypracovaným zadečkem (Instagram, archiv)

Fotky v bikinách nikdy nezklamou! A když modelka Hana Mašlíková (40) zrovna nestaví dychtivým očím na sociálních sítích na odiv své silikony, poskytne příjemný pohled takzvaným »dolňákům«.

Plavovlasá sexbomba se pyšní záviděníhodnou postavou, kterou navíc v posledních několika měsících dotáhla k opravdové dokonalosti. Ke čtyřicátinám si totiž »dala« účast na prestižní světové soutěži svalovců a svalovkyň Mr. Universe, kterou absolvovala v kategorii bikini fitness. A podařilo se jí vybojovat zlatou medaili!

Hana Mašlíková po vítězství ve fitness soutěži: Ráda vzbuzuju respekt!

Video se připravuje ...

Své sošné tělo nyní předvádí na dovolené na ostrově Kypr, kam se odjela zrekreovat společně s manželem Andrém Reindersem (41) a synkem Andreasem (4). „Když to máš, tak to ukaž,“ zaznívá mezi komentáři často – stejně jako poklony před dechberoucí formou, k níž se Hanka postupně prodřela ve fitku.Přečtěte si
Uživatel_5543343
30. 6. 2022 • 08:53

Záviděníhodná postava? Proboha, kam se ten svět řítí? Je to hnus, postavu měla dříve normální a hezkou ... teď je to akorát svalový hnus!!!! Babochlap to je ...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.