Holky 3v1 se toho nebojí: Peprná konverzace dostala i moderátora! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 25. září 2023

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Holky 3v1 se toho nebojí: Peprná konverzace dostala i moderátora!

Nikol a Martina porodily v jeden den!
Nikol a Martina porodily v jeden den! (Foto Instagram)

S mateřstvím přišlo více povinností a méně času na tvorbu vtipných videí, která trio 3v1 proslavila. Stejně tak se dámy nevídají tak často jako dříve, proto byla talk show 7 pádů Honzy Dědka ideální příležitostí situaci napravit. A že se jim to tedy povedlo!

Vzájemné pošťuchování za ta léta nevymizelo. Jako maminkám jim cit není rozhodně cizí, jako kamarádky však nejdou pro ostrá slova daleko. Naštěstí se v případě Nikol Leitgeb (35), Veroniky Arichtevy (35) a Martiny Pártlové (42) ví, že vše je zkrátka jedna velká sranda a že člověk si musí umět dělat srandu ze sebe a někdy i z druhých! „Marťa nám nemůže odpustit, že jsme mladší. A obě mi nemůžou odpustit, že jsem nejhezčí,“ rovnou se utrhla ze řetězu Nikol Leitgeb.

Všechny jsou nyní pyšnými maminkami. Nikol je již dvojnásobnou maminkou, Veronika s Martinou si zatím užívají premiéru. Herečka známá z První republiky či Vyprávěj je ráda, že se v mateřství tak trochu spletla. Jak informoval web zeny.iprima.cz, podle Veroniky mateřství nakonec není takový záhul. Smělý názor má své opodstatnění - v mnohém jí pomáhá manžel Biser Arichtev (45).

Dvaačtyřicetiletá zpěvačka Martina Pártlová, která vystupuje s kapelou Čechomor, se jako jediná raduje z dcery, které dala jméno Stella. Po komplikacích s nádorem, na který se naštěstí přišlo, se na ni štěstí nakonec usmálo a od té doby zpěvačka jen září. „Chtěla jsem dítě za každou cenu. Do plánování mi hodil vidle právě nádor. Otěhotněla jsem, když jsem si ho nechala odstranit a určitě to nebylo jenom tím, že jsem potkala Pepu,“ řekla zpěvačka v talk show.

Štíbrová se pustila do Myslivcové! A jak Margita rozvedl Harapese s Hankou

Video se připravuje ...

Ani tentokrát holky nezklamaly a neodpustily si peprná témata, která tak nějak většinou z jejich konverzace vyplynou. Vše přitom vypadá v zárodku tak nevině... „Čekala jsem, že se mě holky budou ptát. A nic. Vůbec nic. Úplně mi berou pocit důležitosti. Teď se mě teda Verča ptala na něco s pindíky. Ale to bylo něco s Bisim,“ přehodila Nikol Leitgeb nečekaně výhybku na zcela jiné téma. . „Je fakt, že když se sejdeme, řešíme pindíky, ale ty velký,“ přiložila pod kotel Veronika Arichteva a Honza Dědek nestačil zírat!

Martina Pártlová omylem skončila v nudistickém kempu.

Video se připravuje ...

Je vidět, že se jejich pověstný humor nevytratil. Zúročí ho třeba zase v nějakém videu? „Chceme něco natočit, ale pak si říkáme, že by to po dvou letech mělo být dobrý, a bojíme se, že to nebude dobrý,“ vysvětlila Veronika. „Já se třeba nebojím, ale holky se bojí,“ rýpla si Martina. Odpověď je tedy zatím zřejmě ve hvězdách.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.