Mareš zaskočil Moniku v šatně se známým zpěvákem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 20. ledna 2022

Svátek slaví Ilona, zítra Běla

Mareš zaskočil Moniku v šatně se známým zpěvákem

Mareš s půvabnou polovičkou Monikou jsou ozdobou každé společenské akce
Mareš s půvabnou polovičkou Monikou jsou ozdobou každé společenské akce (Foto Aha! - ara Instagram.com)

Moderátor show Staré pecky navštívil vloni Ostravu, kde se mu stal pěkný trapas. To byl nebyl ale Leoš Mareš (45), aby se s historkou obratem nepodělil s publikem!

Se svou dvouhodinovou show objíždí v doprovodu zpěváků Leoš Mareš republiku už nějaký ten pátek. A teď to přijde! Když se během vystoupení v Ostravě šel moderátor osprchovat, narazil na osušku poněkud menších rozměrů. „Jenže co jsem měl dělat? Risknul jsem to. Normálně jsem se utřel, dal si ten ručníček kolem pasu, ale jak byl malej, tak ho nebylo možný omotat kolem celýho těla," krátce na to seznámil Leoš Mareš s příhodou přítomné publikum.

Mareš poslal láskyplný vzkaz Monice: Jsem na tebe moc pyšný. Proč?

„Šlo to jen kolem jednoho boku a intimních míst.V podstatě jsem byl z půlky úplně nahej! Ale tak co, říkám si, je to jen padesát metrů do šatny, já to nějak proběhnu. Přiběhl jsem totiž k sobě do šatny a tam byla moje manželka s Jankem Ledeckým. Já jen ten ručník, fakt jsem byl úplně nahej, a tak jsem se před ním styděl, až mě pak na napadlo, že on o tom má tu písničku Na ptáky jsme krátký. To mě trošku uklidnilo," s potutelným úsměvem dodal Mareš podle magazínu Sedmička.

Leoš Mareš v utajeném soudním sporu! Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.