Nečekané komplikace u Marešových: Monika ruší plány! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 5. října 2023

Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš

Nečekané komplikace u Marešových: Monika ruší plány!

Marešovi na poslední chvíli mění schéma porodu
Marešovi na poslední chvíli mění schéma porodu (Instagram)

Už dříve si Monika Marešová (40) na Instagramu posteskla, že má sebe a manžela nejraději v zahraničí, kde jsou inkognito. Neustálá pozornost médií je pro ně tíživá - zvlášť, když se má narodit ostře sledované miminko. 

Nastávající maminka Monika příliš klidu nemá. Je neustále terčem spekulací o pohlaví miminka i termínu porodu. Nyní Marešovi udělali razantní čáru za původním plánem a změnili porodnici!

Mareš poslal láskyplný vzkaz Monice: Jsem na tebe moc pyšný. Proč?

Video se připravuje ...

Z  porodu v Podolí, který byl naplánovaný na 6. března sešlo, pár se rozhodl svoje děťátko přivést na svět nakonec jinde. „Monika chodila na kontroly do podolské porodnice, kde byla vedená pod falešným jménem - podobně jako kdysi Ivana Gottová (45). S Leošem (45) se ovšem na poslední chvíli rozhodli, že nakonec přejdou do porodnice U Apolináře. Leoš tam má totiž nějakého svého spolužáka a ten jim tam všechno zařídil. U Apolináře je Monika rovněž zaregistrovaná pod jiným jménem a bude zde i rodit,“ řekl podle magazínu Sedmička zdroj z blízkého okolí Marešových. 

Pár se tak rozhodl v domnění, že bude mít větší klid, zmate veřejnost a unikne mediální štvanici. Nyní, když jsou i tyto informace vyzrazeny, budou muset čelit možnosti, že neuniknou hledáčku fotoreportérů a z narození dalšího "marešátka" bude veřejná událost. I tak bohužel vypadá daň za slávu!

Leoš Mareš v utajeném soudním sporu! A Matěj Hádek utekl ze své premiéry kvůli Vondráčkové

Video se připravuje ...Přečtěte si
illenne
23. 2. 2022 • 10:21

Naprostá trapárna, hraje si na VIP, manželka L.M. Za celou dobu ve zdravotnictví jsem nevěděla o nikom, kdo by tam byl pod cizím jménem. Navíc s jejím obličejem je zbytečné dávat cizí jméno, už je známá. Tyhle informace jsou jen pro její zviditelnění. Ale ani se nedivím, na Instagramu popisky k fotkám v angličtině , viděla jsem video z focení, takže spíše paní namyšlená. O hodně sympatičtější mi je jeho první manželka Monika

antonuis.j
10. 2. 2022 • 15:30

A na co si tyhle dvě nuly hrají?
Ať porodí třeba mravenečníka.

jima
10. 2. 2022 • 13:30

Coze? Tiziva pozornost medii? Tihle dva narcisove na sebe prece vyblijou vsechno dobrovolne. A kdyz nekdo poradne zaplati, bude mozna i porod online

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.