Maminka Dolanského obrací každou korunu: Malý důchod kvůli .... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. ledna 2022

Svátek slaví Běla, zítra Slavomír

Maminka Dolanského obrací každou korunu: Malý důchod kvůli ...

Dolanský jde ve šlépějích své maminky Márii
Dolanský jde ve šlépějích své maminky Márii (David Kundrát)

Bývala hvězdou v divadle v Hradci Královém, teď je vděčná za jakoukoli roli. Bere všechno, aby vyžila. Matka herce Jana Dolanského (43), Mária Dolanská (70), přiznala finanční tíseň.

„Vždycky jsem si myslela, že jsem se pro to narodila a musím říct, že mám pocit, že je mě jenom půlka. Herectví mi strašně chybí. Tak jsem se herectví vzdálila, že už nemám vysněnou roli, jsem vždycky ráda, když si můžu zahrát i malou roli,“ řekla Dolanská Super.cz.

Maminka Jana Dolanského v 1. MISI: Hrávala jsem hodně, teď jsem šťastná, když si můžu někde zahrát

„Mám svůj důchod, ale pracovat musím, protože by mi důchod nestačil. Podnikala jsem a měla jsem velmi malý důchod. Začínala jsem na 8 tisících,“ vysvětlila, proč je i ve svém věku odkázána na práci.

Odborník na zbraně seriálu 1. MISE o tragédii během natáčení filmu Rust: Kdo za to může? A co na to herci?Přečtěte si
jardavozembouch
14. 1. 2022 • 10:38

Napiste sem, az vam bude 70, budete sama na vsechno. Polovinu spolkne najemne, dalsi dost velkou cast leky, ktere jiz leta nejsou za 1 Kcs za recepis, jist a oblekat se take musi. Ono se to dobre blemce, dokud je clovek jeste relativne mlady a ma zamestnani.

jardavozembouch
14. 1. 2022 • 10:34

Tedy vas bych jako pribuznou nechtel. Zelenozluta zavisti. To je snad ceska specialita.

defakto
13. 1. 2022 • 21:53

... takových jako je paní Dolanská je hodně , prostě se musí uskromnit tak , aby vyšla se svým důchodem . Snad nečeká , že se na ní bude dělat sbírka ? Pokud vím vychovala 2 syny , je jejich povinností jí v nouzi pomáhat !

mikima2
13. 1. 2022 • 14:01

Je zajímavé, že si stěžují většinou herci a zpěváci. Zřejmě odváděli nízké sociální pojistění. Co je také zajímavě, že většina z nich má vlastní vily a chatupy. Věřím, že na tom jsou někteří důchodci hůř, ale v médiích to nekomentují. Paní má také velké štěstí, že si může přivydělat prací, kterou vykonávala od mládí a která ji baví, což u většiny důchodců,není možné, protože jejich místa obsadí mladší nebo jsou zrušena.

DanY67
13. 1. 2022 • 12:18

Inka::víte vy vůbec kolik lidí má takhle malý důchod?kde to žijete.vite jaké vůbec byli výdělky v tu dobu.moje maminka celej život dělala jako prodavačka vychovala 3deti!mateřská půl r.A bere necelých 10 tisíc .máte dojem že ty lidé nedelali

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.