Chtěl to zahrát do outu, ale přestřelil: Máš IQ, Felixi, ptají se Slováčka? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. ledna 2022

Svátek slaví Běla, zítra Slavomír

Chtěl to zahrát do outu, ale přestřelil: Máš IQ, Felixi, ptají se Slováčka?

Felix si sype popel na hlavu, nikdo mu to ale nevěří
Felix si sype popel na hlavu, nikdo mu to ale nevěří (D. Černovský, M. Rušinová, archiv Blesku)

Brnkačka na city se Felixovi poslední dny moc nevyplácí. Sice se své ženě omluvil a poctivě si nasypal popel na hlavu, a to hned z několika popelníků, ale možná to tak měl nechat a dále se k celému rozchodu s milenkou nevyjadřovat.

Otevřená válka mezi Gelemovou (38) a Slováčkem (78) nebere konce. Felix dokonce vyrukoval s názorem, že Dádě vlastně vůbec nechtěl ublížit a že to byla právě Gelemová, kdo ho nutil na svou ženu kydat hnůj. 

Dáda po návratu Felixe: Milence si nechá! A trápení Zagorové pokračuje

„Byl jsem pod vlivem té ženy,“ přiznal saxofonista v rozhovoru pro Expres.cz na otázky, proč Patrasovou zásadně nazýval pomatenou alkoholičkou. Dáda musí svého muže i přes zálety za oceán skutečně milovat, neb této historce bezmezně věří. Narozdíl ale od sledujících, kteří se k Felixově slovům vyjádřili dost jasně, jak informoval zdroj Vipshow.cz.

„Pokud je pan Slováček svéprávný, tak co kdy řekl o manželce, tak bylo z jeho hlavy, ne že potřebuje jako v divadle nápovědu. To je ubohé, toto říct, tím se slečny Gelemové nechci zastávat. Být na místě Dády, tak jej ženu od společného domu….je mě ho líto, pro románek přijde o rodinu, snad si nemyslí, že jej čeká s otevřenou náručí….jeho IQ je asi neměřitelné….“ padl názor v jedné z diskusí a další na sebe nenechaly dlouho čekat. 

„Určitě ho paní Gelemová nenutila s pistolí u hlavy. Tohle už je přes čáru. Chtěl s ní být a byl. Když už se rozešli mělo to být v klidu. Tohle nemám ráda, když už si dva přestanou rozumět, tak ať na sebe potom nehází špínu. A tak moc byli kdysi zamilovaní…“ 

Inu... existuje takové jedno krásné přísloví a možná by si jej měl Slováček osvojit. Zní: Nech h*vno, ať nesmrdí.

Hrozí exmilence Felixe problémy s finančákem? A hříšná noc Šebrleho

 Přečtěte si
macek220364
12. 1. 2022 • 08:39

stejná úroveň s Karlosem a Lelou......

-bello-
11. 1. 2022 • 13:14

Mně štve, že děti Slováčka veřejně tu Gelemovou nesetřely, když zveřejnila svoje ohavné / navíc z hlediska malíře proporčně neumělé a trapně toporné / malůvky, kde jakoby parodovala Patra­sovou­.Zpo­dobnit manželku svého sugardaddy s lejnem na hlavě a s dalšími ohavnostmi , kdy do bublin vpisovala svůj argot je fakt na soud!To si líbit Patrasová nemusela nechat.Jenže věděla, že odškodnění by za Gelemovou zaplatila ona, když z jejího účtu svou "sugarbaby" dotoval Slováček.
Jsem ráda, že Slováček proflákl, že Gelemová je neprodatelná a mazanice koupil jen kámoš ( který to jistě zhodnotí jako dar pro nějakou charitu a dostane na daních zpátky ).Jsem ráda, že jsem to tady už dávno řekla, že galeristé Gelemovou odmítají, i když oblejzala celou Prahu. Vždycky mluvím jen o tom, co znám . A že Slováček je strašný sobec a vždycky zahejbal Patrasové a vždycky , jakoby stál stranou a pak vinu hodil na ně- milenky, ženu a sám byl jak lilium je známo.
Gelemová asi loví teď na sugardating, protože na majetku toho zas tolik nemá. Pracovat neumí a malířkou není a v lékárně ani na míchání mastí už by kapacitně nedosáhla, tak jedině mýt laboratorní sklo a vytírat podlahy.
Má ale kámošku - Alexandru -Sašenku Mynářovou, ta jistě s Mynářem něco vymyslí. Šašek Mynář a Slováček si mohou podat ruku a mohou přibrat i Adamce s tou mluvčí od Babiše -Adamcovou.

V Česku udávají tón štět-ky

Slavka2
11. 1. 2022 • 13:00

To je dvojka k pohledání

begonie
11. 1. 2022 • 12:12

Z pana Slováčka se stává čím dál větší trapák a ubožák

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.