Dádina lest na Felixe! Strategie odtajněna, nebezpečí z prodlení | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 16. ledna 2022

Svátek slaví Ctirad, zítra Drahoslav

Dádina lest na Felixe! Strategie odtajněna, nebezpečí z prodlení

Společně se pouštějí i do vaření.
Společně se pouštějí i do vaření. (D. Černovský, M. Rušinová, archiv Blesku)

Zpěvačka Dáda Patrasová (65) je štěstím bez sebe z toho, že se k ní manžel Felix Slováček (78) vrátil. Sama ale moc dobře ví, že teď musí vztah se svým milovaným utužovat, aby jí zas neutekl pod cizí sukni.

Přišla s jasným plánem a nic nenechává náhodě. Dáda totiž sobě a svému muži naplánovala romantickou dovolenou a datum už se kvapem blíží! „Máme v plánu vyrazit spolu na dovolenou, chtěli bychom někam k moři. Ne v létě, ale ideálně už teď na jaře, třeba v březnu, pokud to ovšem situace dovolí a nebude opět vše zavřené," svěřila se zpěvačka pro web ŽivotvČesku.cz. Rozhodně neztrácí čas.

Dáda po návratu Felixe: Milence si nechá! A trápení Zagorové pokračuje

Zatímco Patrasová se snaží zažehnout v jejich manželství jiskru, její manžel Slováček si momentálně užívá v Alpách pánskou jízdu. Patrasovou nechal samotnou doma s kočkou a psem, stejně, jako to udělal i na Silvestra. „Já a děti jsme večer trávili na chalupě, ale manželka zůstala v Praze s kočkou a se psem. Byl to pohodový večer," pronesl Felix pro ŽivotvČesku.cz. Teď už dává smysl, proč Dáda na tu jejich společnou dovolenou tak spěchá. Manžel jí očividně příliš pozornosti nevěnuje.

Brzobohatý s novou ženou! A Felix otočil, s Dádou žít nebudePřečtěte si
begonie
10. 1. 2022 • 19:35

Proč mají neustále touhu zásobovat bulvár o další a další detaily? Cožpak nechápou, že jsou pro smích celému národu?

robin5
10. 1. 2022 • 14:21

Jak to bude pokračovat? Vito zjistí, že ho Dádinka už nemiluje, začne chlastat. Slováček uvidí Dádinku na dovolené v plavkách, poblije dvacet metrů pláže a odplave na volné moře. Dádinka se namaže tak, že zapomene kde je a bude chtít volat bulvár, ovšem zbytečně, protože má hluchý telefon, což zjistí po týdnu, kdy částečně vystřízliví.

Saschajede
10. 1. 2022 • 13:51

Komedianti. Jako všichni co se cpou do bulváru.
Agáta už asi plešatí, že nosí to nevkusnou čepici.

kinki
10. 1. 2022 • 13:32

Dvaja starí blázni!!!!

mbmb
10. 1. 2022 • 13:00

Dědek hluchý otřesný Toník ,další pokračování- Dáda ho hodi do blazninec.Nejhorsi je že mají nemocné dítě a oba rodiče válci.Domov na nic

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.