Slováčkův drsný pád na dno: TOHLE NEMĚL DĚLAT | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. srpna 2022

Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard

Slováčkův drsný pád na dno: TOHLE NEMĚL DĚLAT

Lucie Gelemová strávila noc s mimopražským podnikatelem v hotelu Hilton.
Lucie Gelemová strávila noc s mimopražským podnikatelem v hotelu Hilton. (Blesk)

Tak jo. Svět je spravedlivý, došlo i na Dádu! Konkrétně na její radost. Musí být vysmátá jak lečo, když se dívá na to, co se aktuálně děje kolem jejího manžela Felixe (78) a jeho ex Lucie Gelemové (38). 

Dlouho se psalo jen o otevřené válce Dády Patrasové a Felixe Slováčka. Jenže teď se všechno mění. Slováček vyměnil úhlavního nepřítele! Místo manželky je v nevoli exmilenka!

Podle zjištění deníku Blesk měla Gelemová strávit noc v hotelu s novým mužem! Shodou okolností je to ten samý, o kterém prohlašovala, že jsou jen obchodní partneři a že si pán přišel jen prohlédnout její díla.

Felix Slováček (78) bez Dády i milenky Gelemové jako kůl v plotě! S kým stráví Vánoce?

Video se připravuje ...

Umělecký talent však měla Gelemová patrně šanci ukázat i mimo galerii. „O tom chlápkovi jsem věděl. Párkrát se s ním už někde ukázala. Byl jsem ale přesvědčený, že s ním má rande kvůli svému malování a sponzoringu. Zmýlil jsem se ale nehodlám už ze sebe dál dělat idiota,“ řekl Blesku do běla vytočený Slováček. 

„Už nejsme ani kamarádi a Lucie se musí okamžitě vystěhovat z bytu, který platím,“ běsnil Felix ! „Zdůrazňuji, že se musí vystěhovat hned. Jestli to neudělá, zítra jí osobně sbalím věci do pytlů a vynesu před ten malešický dům na chodník,“  řekl Expres zlomený Felix.

Na celé věci je nejhorší, že Slováček Gelemovou s oným mužem seznámil sám.„Toho pána jsem znal od chvíle, kdy přišel na nedávnou vernisáž obrazů, kterou dělala Lucie. Vlastně jsem ho dohodil, ale nepřímo. Zeptal jsem se kamaráda, jestli nezná člověka, který má prachy, aby koupil nějaké obrazy. A on ho přivedl,“ svěřil Felix eXtra.cz. 

Felix zuří: Exmilenka se musí vystěhovat! A Gottová v léčebně kvůli alkoholu

Video se připravuje ...Přečtěte si
miroslava13
19. 12. 2021 • 15:19

trapák, co čekal dědula? Ta s ním byla pro peníze a ne pro jeho krásné oči!!!! Má co chtěl, je všem jen pro smích.

mbmb
18. 12. 2021 • 15:40

Ukončete komix a konečně připravte lidi na solidní vánoční rozjimani

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.