Matonoha a Benešová se radují: Další dítě na cestě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

Matonoha a Benešová se radují: Další dítě na cestě!

Lucie Benešová a Tomáš Mátonoha
Lucie Benešová a Tomáš Mátonoha (Profimedia)

Herec Tomáš Matonoha (50) a jeho žena Lucie Benešová (47) mají dětí jako smetí. A teď jim ještě jedno přibude! A co víc? Už se dokonce ví, jestli půjde o chlapečka nebo malou princeznu.

Čeká na ně nová životní role. Oblíbený herec Tomáš Matonoha (50) známý ze seriálu Comeback a herečka Lucie Benešová (47), která září v seriálu Slunečná, se dočkají vnoučátka, které jim dá jejich dcera Sára (22). Šťastná babička už stihla i prásknout, jestli to bude holčička nebo chlapeček.

Sexbomba ze Slunečné Benešová (47) o nahých fotkách: Šla by do toho po 30 letech znovu?

„Nádherný a fascinující okamžik!!! Takové nervy jsme měli při rozkrojení a tak moc jsme se všichni těšili!!! Nikdo z nás netušil, ani nastávající rodiče, co v bříšku Sárinka nosí. A je to tady!! Naše Sára a její Honzík. no prostě růžoví vědí,“ svěřila se s radostí herečka na svých sociálních sítích. Podle fotek, které Lucie sdílela, se budoucí dědeček Matonoha z toho překvapení ještě doteď vzpamatovává.

Bydlení s Markétou Mayerovou: Lucie BenešováPřečtěte si
yokky
8. 12. 2021 • 23:10

Oba jsou super­👍👍👍👍👍👍­👍👍🌹🌹🌹🌹­🌹🌹ale CNN je zumpa nejvetsi👎👎👎👎👎👎👎👎

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.