Frej dnes slaví 80. narozeniny: První dárek dostal od Stašové! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 4. října 2022

Svátek slaví František, zítra Eliška

Frej dnes slaví 80. narozeniny: První dárek dostal od Stašové!

Simona Stašová a Ladislav Frej
Simona Stašová a Ladislav Frej (Foto archiv S. Stašové, Facebook)

Osmdesáté narozeniny dnes slaví Ladislav Frej. S předstihem dostal herec od Simony Stašové (66) už v úterý večer dárek, který ho dojal.

Herečka mu uspořádala po představení Na Zlatém jezeře tajnou oslavu, ale oslavenec si nemohl dát ani kapku alkoholu. Dojetí na konci představení, kdy diváci vyjádřili herci úctu a popřáli k dnešním narozeninám, nijak neskrýval, a vychutnával si tak jeden z nejhezčích okamžiků, co si herec může přát. „Slavilo se o přestávce i po představení a bylo to bezvadný. Marika Procházková, která tam s námi hraje, mi přinesla krásný dort z masa. Byla to taková senzační nádivka ozdobená šunkou, salámem, zeleninou, lahůdka!“ řekl Aha! legendární doktor Sova ml. z Nemocnice na kraji města.

Karel Gott popsal své odcházení. A nový život Gregorové v Maďarsku

Video se připravuje ...

„Jsem moc ráda, že můžu být jeho přítel, že mu můžu být nablízku a že s Láďou můžu hrát v té naší krásné komedii Na Zlatém jezeře. Láďo, hodně zdraví a spokojenosti,“ dodala Simona, která není jen Frejovou kolegyní, ale především přítelkyní, která mu pomáhala v těžkých životních situacích, kdy mu vloni létě na rakovinu zemřela snoubenka Gabriela Mrkvicová (†56).

Krampol uložil konečně urnu, změna na poslední chvíli. A studená sprcha pro Vondráčkovou

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.