Ladislav Frej po smrti snoubenky Gábiny: ODSTŘIHL HO JEJÍ SYN! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Ladislav Frej po smrti snoubenky Gábiny: ODSTŘIHL HO JEJÍ SYN!

Ladislav Frej
Ladislav Frej (Tonda Tran)

Za týden to bude přesně rok, co Ladislav Frej (79) přišel o snoubenku Gábinu (†56) a žije snad poprvé v životě úplně sám. Se smrtí přítelkyně, jak to tak vypadá, ale přišel doktor Karel Sova z Nemocnice na kraji města i o jejího syna Kubu (35), kterého má rád. Touží se s ním dál vídat.

„Od smrti Gábi jsem Kubu neviděl, mrzí mě to. Měl jsem pocit, že si rozumíme,“ svěřil deníku Aha! herec s tím, že Jakub se nezúčastnil ani ukládání své matky do hrobu. „Snad se někdy ozve...“ přeje si Frej, který se po celých 12 let, co žil s Gábinou, stýkal i s Kubou. A nerad by o něho přišel – ostatně i jeho snoubenka si přála, aby zůstali v kontaktu...

Přítelkyně Ladislava Freje poté, co ji našli rakovinu: Bála se o psa!

Video se připravuje ...

Vyrůstal s tetou

Situace je ale podle zjištění Aha! poněkud složitější. Gábina vychovávala Kubu jen zpočátku, potom se o něj staral jeho otec. Syn navíc přilnul k tátově sestře, která ho pojala za svého. Dokonce s ní a jejím manželem strávil třetinu života v Německu.

Zhroutil se

„A když byla Gábinka už moc nemocná, Kuba se prý zhroutil a jeho teta ho dala na léčení do psychiatrické léčebny. Od té doby jsem ho neviděl, nepřišli v říjnu ani na hřbitov do Motola, když se Gábinka pohřbívala,“ smutní Frej, jenž se se svou láskou, bohužel, nestihl oženit.

Potřetí dědečkem

Na druhou stranu má herec důvod k obrovské radosti. Díky synovi Láďovi (43), kterého má stejně jako dceru Kristýnu (49) z manželství s herečkou Věrou Galatíkovou (†69), se stal už trojnásobným dědečkem. Láďa je ještě otcem syna Štěpána (15) a Kristýna zase matkou dcery Ráchel (14).

Ladislav Frej v Šíleně smutné princezně: S čím má největší problém?

Video se připravuje ...Přečtěte si
travina
11. 8. 2021 • 10:58

Ty ***e mbmb ... musíš na každého házet ty svoje flusance? A ještě tak hnusné výmysly. Ty budeš zřejmě brácha belly, jinak to není možné. A nebo, že by se na diskuzích sešli 2 psychopati najednou??? Jo a ještě ta naprosto vyšinutá hanaige ... nebo, že by to byla vaše dcera

jity
11. 8. 2021 • 10:57

Paní Gábina asi neměla snadný život, jen nechápu proč neměla syna u sebe, ale kdo ví jaká to mělo důvod.

mbmb
11. 8. 2021 • 08:27

Celá rodina jsou komousi a dcera alkoholička k tomu .Věra vozila na UV KSC sudy Valašské slivovice aby ona ***da a ten její tajtrlik měli protekční role.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.