Dusno ve StarDance graduje: Kostková vyjela na porotu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 2. července 2022

Svátek slaví Patricie, zítra Radomír

Dusno ve StarDance graduje: Kostková vyjela na porotu!

Tereza neudržela nervy na uzdě, situaci zachraňoval parťák.
Tereza neudržela nervy na uzdě, situaci zachraňoval parťák. (Reprofoto ČT)

Ostrý rozjezd, v jehož duchu se pak nesl celý přímý přenos, měl sobotní díl pořadu StarDance. Nejdříve Tereza Kostková (45) sestřelila porotu slovy, že jí připomínají postavy z filmu Hodný, zlý a ošklivý. Servítky si nebral ani Marek Eben (63) a vystřelil si z věřících a jejich zpovědí po telefonu. A to rozhodně nebylo vše…

Po vyřčení moderátorčiných slov zůstala porota, jak opařená a mnozí z diváků přemýšleli, komu z porotců přisoudit charakter ošklivého, zlého nebo hodného. „Moji generaci napadne film Čtyři z tanku a pes,“ zachraňoval situaci Eben a směrem ke Kostkové pronesl, že má nejbezpečnější moderátorku v celé České republice vzhledem k prodělanému koronaviru. „Troufám si říci, že Tereza je v současné situaci bezpečnější než ministr zdravotnictví Adam Vojtěch,“ dodal Marek se smíchem.

StarDance: Předchozí série - první vyřazení a vítězové

Video se připravuje ...

Schytala to i farářka

Hláškami se to v pořadu jen hemžilo a snad nikdo z účastníků jich nebyl ušetřen. Nejvíce to ovšem »slízla« farářka Martina Viktorie Kopecká (35), která prozradila, že dávala zpovědi po telefonu. „Vytočíte číslo a uslyšíte: Pro zabití stiskněte pětku, pro smilstvo stiskněte šestku, pro krádež stiskněte sedmičku a pro svatokrádež počkejte na spojení s operátorem,“ zesměšnil trošku Eben farářčinu práci. Naopak Richard Genzer (54) byl z Martiny sexy ohozu a kudrnatých vlasů celý paf. „Vzpomněl jsem si na to, jak jsem byl v pionýru a pionýři měli červené šátky, jako vy kostým a vás bych si strašně rád uvázal, ale vy byste tam asi moc nedržela,“ řekl porotce s humorem sobě vlastním.

Strach Kostkové: Po kolapsu Carmen ruší divadlo! A Gottová zuří kvůli filmu Karel

Video se připravuje ...Přečtěte si
defakto
15. 11. 2021 • 20:28

... porotkyně paní Drexler má problém vyjádřovat se ve slovenštině , používa něco jako archaickou slovenštinu , je poznat , že na Slovensku už dávno nebydlí a nezná současnou slovenštinu .

mord
15. 11. 2021 • 18:48

To je opravdu mrazive. Moana I sokujici

begonie
15. 11. 2021 • 09:22

Dusno ve Stardance graduje???? Co to je zase za přiblblý titulek? Jeden z mála pohodových pořadů v této šílené době!!!!

zlobit
15. 11. 2021 • 08:21

Jaké dusno, nic jsem nezaznamenala, snad jen jednu věc. Všichni jsou pěkní, upravený, ale jediný Geňa je jak rozkydlý knedlik a k tomu blbé řeči jako například u farářky a u Marka humor slábne. Porota často uráží a tak jim to Tereza osladila. Přišlo mně to vtipné.

mejlika
15. 11. 2021 • 06:23

Souhlasím, že SD bylo naprosto v pohodě a nesouhlasím, že p.Eben a Chlopčík jsou za zenitem. Pokud je někdo za zenitem a nenormální k tomu, tak to je zdejší prudič - mbmb

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.