DRAMA VE STARDANCE: Háma v křížku s rodinou kvůli Kostkové? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Drama ve Stardance: Háma v křížku s rodinou kvůli Kostkové?

Aleš Háma a Tereza Kostková jsou dobrými přáteli
Aleš Háma a Tereza Kostková jsou dobrými přáteli (Instagram)

Jakoby toho neměli málo! Každý týden musí natrénovat novou choreografii, dřou několik hodin denně, jenže teď až do čtvrtka nevěděli, zda StarDance v sobotu vůbec bude. U moderátorky Terezy Kostkové (45) se potvrdil covid a neočkovaní účinkující museli do karantény. Česká televize tak zažila horké chvilky.

Přímé přenosy letošního ročníku provázejí přísná pravidla. Všichni účinkující i diváci musí mít platné negativní testy i přesto, že jsou očkovaní. Ten měla minulý týden i moderátorka Tereza Kostková (45), o den později ale bylo všechno jinak. V pondělí se informace o její nemoci objevila na veřejnosti a začal kolotoč, do kterého se vložila hygiena.

Hegerové poslední dny. Smrt měla v šuplíku. A Kuklová promluvila o sebevraždě

Video se připravuje ...

Podle platných pravidel poslala do karantény neočkované, ostatní na testy. Stopku pro včerejší večer tak dostali dvě celebrity a tři tanečníci. Simona Babčáková (48) a Mirai Navrátil (29) vystoupit nemohli. Zatímco Simona se odmlčela, Mirai se vyjádřil na sociálních sítích. „Nebojte, žiju a jsem zdravej jako rybka. Jen paní z hygieny vyložila Metodický pokyn hlavní hygieničky trošku tak, jako interpretuje Ústavu náš pan prezident, a její dohoda s produkcí ČT dopadla jako pakt Molotov-Ribbentrop. A tak nám trochu zamíchala kartama a v sobotu se neuvidíme,“ napsal ve čtvrtek a požádal o hlasy.

I pro páry, které nevystoupily, se hlasuje. Příští týden by totiž měly vypadnout rovnou dva! Do karantény putovalo i trio tanečníků. Marika Šoposká (31) se na týden musela obejít bez Robina Ondráčka, zaskočil za něj Michal Bureš, předloni tančil s Tonyou Graves. Tereza Černochová (38) se místo v náručí Dominika Vodičky ocitla v objetí Michala Kurtiše, který dřív na parketu prováděl Annu Polívkovou. A u Necpálů to aspoň zůstalo v rodině, místo Michala zaskočil jeho bratr Jakub a zatančil s tenistkou Hlaváčkovou (35).

Asi největším překvapením byla změna na moderátorské pozici. Fanoušci čekali, že za Terezu zaskočí jiná kolegyně. Spekulovalo se o Veronice Khek Kubařové i Jolaně Voldánové. Volba ale nakonec padla na Aleše Hámu (48). „Tak dlouho se vybírala moderátorka, která by to vzala za Terezu, až jsem někoho napadl já,“ smál se s tím, že mu přímý přenos změnil plány. „Měl jsem dnes odletět s rodinou na tři dny do Španělska, tak letí sami, protože nabídka tohoto typu se dá jen těžko odmítnout,“ vylíčil ve čtvrtek. Kromě toho, že se s Terezou dobře zná a telefonicky od ní čerpal cenné rady, má zkušenost s přímými přenosy – na České televizi moderuje například Atleta roku.

Trávníčkův bolavý kotník stále ohrožuje StarDance: Poslední záchrana prapodivným preparátem

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jaroslav Vašíček
8. 6. 2024 • 15:02

Zuzakirsch-neblbni a zdrž se hlasitých i písemných projevů!

jity
2. 11. 2021 • 10:01

V tomto případě bella má pravdu. V Rakousku dokonce navrhuje jeden politik neočkované nebrat do nemocnice. Když ho jiní napomenuli, že je to nelidské, tak prohlásil, že nelidské je ohrožovat ostatní lidií svoji hloupostí. Tak při nákaze neočkované neléčit, tedy podle něj.

sorgedoktor
1. 11. 2021 • 09:04

Prorok, musite vic setrit...Neco si oprectete, choidte brzo spast a neprejidejte se..

-bello-
31. 10. 2021 • 21:11

Takže oni trénovali a dýchali si pomalu z úst do úst na plný pecky i s neočkovanými?
Neočkované bych hnala svinským krokem a nedovolila účast!Šli si vydělat balík a spíš, jak znám tyhle odpírače, žádají ohledy oni k sobě.
A ten blbeček, který se naváží do "Hygieny " by si měl doplnit vzdělání.

defakto
31. 10. 2021 • 11:14

... komedianti žijí v jiných dimenzích a ještě si stěžují.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.