Peštová od Habery prolomila ženské tabu: Noční můra se naplnila! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Peštová od Habery prolomila ženské tabu: Noční můra se naplnila!

Elite Model Look - Daniela Peštová se synem
Elite Model Look - Daniela Peštová se synem (CNC_Pavel Machan)

Je krásná, její věk by jí možná hádal málokdo, ale přírodu obelstít nelze! Padesátka je pro ženy zlomovým obdobím, kdy se musí definitivně smířit s tím, že jistá fáze už je nenávratně pryč. Menopauza zní jako ošklivé zaklínadlo. A nevyhýbá se ani modelkám světové úrovně. Jak se s ní Daniela Peštová vyrovnává?

Je to téma, o kterém se nemluví. Ačkoliv si tím každá žena projít musí. Partnerka obávaného porotce SuperStar Paľa Habery ale odvahu našla. Svěřila se vším, co v sobě jiné příslušnice něžného pohlaví raději drží. Maminka tří dětí se o „přechodu“ rozpovídala v rozhovoru pro český Harper´s Bazaar. „Ano, moje reprodukční období sice končí, ale žádné jiné. Samozřejmě, že určitý smutek při tom uvědomění si, že už nikdy nepocítím tu jedinečnost, když ve vás roste nový život, tu byl. To, že už nikdy nezažijete adrenalin a záplavu endorfinů při porodech. Že pevné a pružné pokožce můžete dát sbohem,“ přiznala otevřeně světová modelka svoje pocity s tím, že ji příchod menopauzy pochopitelně zaskočil. Uvědomění si, že její tělo stárne, nebylo příjemné.

Daniela Peštová po Zátopkovi: S během se nekamarádím, radši chodím

Video se připravuje ...

Nová kapitola

Depresím kvůli tomu ale Daniela Peštová propadnout nehodlá. „Spíš než jako na tragédii se na to snažím dívat jako na něco, co je potřebné oslavit. Třeba jako první měsíčky nebo vstup do dospělosti. Oslava toho, kam až jsem se jako žena posunula. Oslava mých úspěchů, mojí zralosti, nové kapitoly, která mě čeká. Tak jako se nezhroutím z každé nové vrásky, tak i tuto další etapu svého života přijímám s vděčností a nadhledem,“ uzavřela toto nepříliš populární téma.

Pavol Habera a Daniela Peštová: Luxusní pár, který Vary pojal jako rande!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.