Noční můra Peštové se vrátila: Podlitiny jako po přepadení | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Noční můra Peštové se vrátila: Podlitiny jako po přepadení

Syndrom zmrzlého ramene jí trápí řadu let.
Syndrom zmrzlého ramene jí trápí řadu let. (Foto Instagram.com)

Topmodelka Daniela Peštová (51) opět v modřinách. Za bolestmi probdělými nocemi stojí dlouhodobá nemoc! Takzvaný syndrom zmrzlého ramena ji trápí už pár let.

Partnerka Pavola Habery (60) zažívá krušné chvíle s opakujícími se zdravotními komplikacemi. Před několika lety řešila ostrou bolest v rameni i v dalších kloubech. Tehdy se domnívala, že jde o problémy spojené s její závislostí na kávě. Vše ale bylo jinak. „Víte, jak jsem si stěžovala na bolavé rameno? A myslela, že je to od kávy? Prd! Zmrzlé rameno je to,“ prozradila. Poprvé se se svými problémy fanouškům svěřila už v roce 2019. Fyzioterapie jí dříve pomáhala, i když po ní mívala podlitiny. Teď se ale přiznala, že její nesnáze neustoupily, ba naopak. „Další noční můra zmrzlého ramena,“ připsala k nenovější fotce s několika modřinami.

Pavol Habera a Daniela Peštová prozradili tajemství svých skříní!

Video se připravuje ...

Syndrom zmrzlého ramena

Toto onemocnění ramenního kloubu nemá vždy zjevnou příčinu, ale významně omezuje hybnost ramena. Je to dlouhodobá záležitost, může trvat i několik let. Charakteristická pro tuto nemoc je výrazná bolestivost a ztuhnutí ramena se známkami zánětu.

Dokonalý Daniela Peštová a Pavol Habera prozradili: Takhle to chodí u nás doma!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.