Ivetin pomníček u kolejí vyšetřuje policie: Rychtář na to... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 25. září 2023

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Ivetin pomníček u kolejí vyšetřuje policie: Rychtář na to...

Josefa Rychtáře čekalo u Ivetina pomníčku překvapení, někdo ho vyměnil
Josefa Rychtáře čekalo u Ivetina pomníčku překvapení, někdo ho vyměnil (CNC_Karel Kopáč)

Od kolejí v Uhříněvsi, kde Iveta Bartošová (†48) před sedmi lety dobrovolně ukončila svůj život pod koly jedoucího vlaku, zmizel pomníček v podobě dřevěného kříže a kamenného srdce. Vdovce Josefa Rychtáře (62) o tom dokonce přijela informovat policie!

Rychtář ovšem nebyl vůbec překvapen, naopak mile potěšen, že je zpěvaččin pomníček pečlivě střežen nejen fanoušky, ale i muži zákona.

Výročí odchodu Bartošové: Rychtář mluví o své smrti! A Kostková přivítala nového člena rodiny

Video se připravuje ...

„Policie si myslela, že kříž někdo ukradl. Ale kdepak, mám ho doma v dílně,“ řekl deníku Aha! vdovec. Přestože nechal křížek vyrobit z dubového dřeva, během sedmi let začal v zemi uhnívat a hrozilo, že spadne a s ním i kamenné srdce, které podpíral. „Jeden milý pán se to před časem snažil podepřít takovou kovovou konstrukcí, ale ani to nepomohlo,“ posteskl si Rychtář. Proto raději kříž ze země vyňal a teď ho renovuje.

„Nebude v zemi, ale v kovovém podstavci, který jsem tam už zabetonoval. Za pár dnů tam kříž vrátím i se srdcem, a ještě jsem nechal ze žuly vyrobit desku, kam se budou dávat andělíčci a zapalovat svíčky,“ upřesnil vdovec po tragicky zesnulé zpěvačce.

Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář: Podpálili mu auto! Přímo před domem

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.