Pamatujete koktavého Pitkina? Dědil po Štědrém (†80)! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. června 2023

Svátek slaví Gita, zítra Bruno

Pamatujete koktavého Pitkina? Dědil po Štědrém (†80)!

Václav Upír Krejčí a Milan Pitkin
Václav Upír Krejčí a Milan Pitkin (profimedia.cz)

Po revoluci se bez něj neobešel téměř žádný zábavný televizní pořad. Dnes je Milan Pitkin (71), kterého diváci pamatují jako koktavého vypravěče z show Ivana Mládka (79), zpěvákem hitů Karla Štědrého (†80). Ten mu své písně před smrtí dal!

Na první pohled se komik Milan Pitkin, vlastním jménem Milan Křivský, změnil k nepoznání. Někdejší král televizní zábavy vede nový život. Jak k tomu dospěl? „Zhubl jsem šest kilo, hodně chodím nebo hraju tenis s Petrem Jandou. Je potřeba se trochu hýbat,“ prozradil svůj recept Nedělnímu Aha! muž, který se mimo jiné v červenci objevil na posledním rozloučení s písničkářem Františkem Nedvěděm (†73).

Milan Pitkin:

Video se připravuje ...

Miluje hudbu

K lásce jeho života rozhodně patří hudba. Vždyť byl zpěvákem i muzikantem i v Mládkově Banjo Bandu. Dodnes vystupuje v rámci zájezdvých představení a také zpívá. „S Karlem Štědrým jsme byli velcí kamarádi, jednou ke mně přišel a věnoval mi své hudební základy s tím, že až tu jednou nebude, tak je mám zpívat dál. A to také hrdě dělám,“ přiznal Pitkin, který většinu lidí, když ho slyší, svým dobrým zpěvěm zaskočí.

Nic v televizi

Sám komik není v poslední době nadšený z toho, co vysílají naše televizní stanice. „To je samý seriál a srandy tam moc není. Dřív za Železného se vyráběl na každou sobotu zábavný pořad. Go-go show, Zlatá mříž, Novoty, myslím, že to chybí i divákům,“ uzavřel rodák z Prahy.

Karel Štědrý (†80) naposledy pro Blesk: Co říkal o svém zdraví? Chátrám!

Video se připravuje ...Přečtěte si
hufnagll
5. 9. 2021 • 19:09

Kdyby televize nevysílala Všechnopárty tak by nebyla ani ta trapnost nad trapnost

st.rec
5. 9. 2021 • 14:23

Má pravdu předsedo,v TV čím víc programů,tím větší hoho*vvno ke koukání.

begonie
5. 9. 2021 • 06:59

Někdejší král televizní zábavy???? Ty jeho koktavé výstupy to byla trapnost nad trapnost!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.