Letní bizár ze sítí: Vodní inspektor Kajínek a Morávková s nevýherním losem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 9. prosince 2022

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Letní bizár ze sítí: Vodní inspektor Kajínek a Morávková s nevýherním losem

Poslední pár parních letních dní asi pořádně zamotalo lidem hlavu, a to se taky projevilo na sociálních sítích. Zapařené mozky lidi větrali třeba u vody jako Jiří Kajínek, ze kterého se v létě stal patrně vodní inspektor, který propaguje teplou brněnskou přehradu. Léto se dá trávit třeba na fesťáku nebo jako Dana Morávková stíráním výherních losů. Nebo spíš v jejím případě nevýherních. Nepomohlo ani zaklínadlo ani šimrání na uších. Více v Síťovinách na Mall.tv.

Martin Jirman, Lucie Macháčková, Petr Vojnar a Bára Guzdková jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

Autor:  mc

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.