Marta a její nevtipná parta uvádějí: Srandovní historky s celebritou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 1. prosince 2022

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Marta a její nevtipná parta uvádějí: Srandovní historky s celebritou

Je tu další den a další veřejně známá osobnost, co si plete úsměvné s vtipným! Marta Jandová na Facebooku vyzvala své fanoušky, aby jí poslali své vtipné storky s celebritou. A rovnou připojila tu svou. Vtip se asi skrývá v tom, že viděla Pierce Brosnana se usmát. Protože nic jiného tenhle příběh neobsahuje. Tak haha, Marto! Ale ukázalo se, že její fanoušci mají zhruba stejně výživné chápání pojmu vtipná historka. Na to už se ale podívejte v Síťovinách na Mall.tv.

Martin Jirman, Lucie Macháčková, Petr Vojnar a Bára Guzdková jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

Autor:  mc

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.