Co budou komunisti prosazovat ve volbách? Houby a chlupaté hrudi pro všechny | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. února 2023

Svátek slaví Dobromila, zítra Vanda

Co budou komunisti prosazovat ve volbách? Houby a chlupaté hrudi pro všechny

Komunisti měli vždycky zvláštní způsob, jak lákat lidi k volbám. Dřív měly zákony a obušky, dneska sociální sítě, ale v těch dvakrát nevynikají. Podle feedů jejich členů by se tak dalo usuzovat, že jejich volebním programem jsou houby - jednoznačně, protože je to zcela komunistická plodina pro všechny -, nahé mužské hrudě a zpráva, kam nás po výhře ve volbách plánují zavést - na konec světa. Žádná z těch fotek není nijak lákavá, přesto se na ně podívejte v Síťovinách na Mall.tv.

Martin Jirman, Lucie Macháčková, Petr Vojnar a Bára Guzdková jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

Autor:  mc

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.