Nestačilo jim ho mazat! Vrchní český konspirátor Zítko byl otráven | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 1. prosince 2022

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Nestačilo jim ho mazat! Vrchní český konspirátor Zítko byl otráven

Tradiční páteční vhled do konspirátorů a jejich teorií je opět tu! Dnes se podíváme na pokus o zabití jejich krále Pavla Zítka a posluhovače Jiřího Černohorského. Otekla jim kolena a musí chodit o berlích. Neuvěřitelné, s čím už dnešní vědci dokážou přijít, protože když chcete otrávit někoho nepohodlného, otok kolenou je to pravé, co je umlčí. No, ale tak od konspirátorů z TV Světlo se asi nějaká vyšší mozková aktivita čekat nedá. Více v Síťovinách na Mall.tv.

Martin Jirman, Lucie Macháčková, Petr Vojnar a Bára Guzdková jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

Autor:  mc

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.