Erotická slaďárna, nebo dokument: Dakota znovu v negližé! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 27. května 2024

Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém

Erotická slaďárna, nebo dokument: Dakota znovu v negližé!

Dakota Johnson
Dakota Johnson (Instagram)

Dakota Johnsonová (31), hvězda 50 odstínů šedi, se už zase svlékla do spodního prádla. Charismatického, ale podivínského Christiana ze slavné filmové série v její posteli protentokrát nahradila žena!

Dcera Melanie Griffithové (64) a Dona Johnsona (71) natáčí dokument o americké zpěvačce St. Vincent (38), vlastním jménem Annie Clarková. O hudbě a slávě, než se to celé pokazí. „Měl to být hudební dokument, záběry z koncertů, rozhovory. Chtěla jsem, aby lidé věděli, kdo ve skutečnosti jsem,“ prozradila zpěvačka, která žila s herečkou Kristen Stewartovou, hvězdičkou filmu Twilight (Stmívání). A právě natáčení jedné scény, kdy má Dakota podobnou sadu spodního prádla, jakou nosívala Kristen, obě ženy pořádně rozparádilo. Požádaly dokumentaristu, aby je natočil, jak se baví... Mimochodem, St. Vincent má v červnu příštího roku vystoupit v pražském Lucerna Music Baru.

Jak se natáčí Padesát odstínů temnoty?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.