Herečky Katie Holmesová a Dakota Johnsonová: New York dráždí v černé | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Herečky Katie Holmesová a Dakota Johnsonová: New York dráždí v černé

Hvězda 50 odstínů Dakota Johnson
Hvězda 50 odstínů Dakota Johnson (profimedia.cz)

V New Yorku panuje v posledních dnech podobné počasí jako v Praze a s oteplením odhazují slavné krásky svršky. Do metropole přijela herečka hitu Padesát odstínu šedi Dakota Johnsonová (34) propagovat nový film Madame Web.

V superhrdinské marvelovce hraje Dakota hlavní roli a prezentaci vzala opravdu zodpovědně. Na večeři vyrazila v průsvitných šatech, ve kterých vynikly její křivky a hosté restaurace měli co dělat, aby se soustředili na jídlo. Herečka si před uvedením filmu pustila pusu na špacír a drsně se pustila do poměrů ve filmovém průmyslu. „Hollywood je teď ku*evsky bezútěšný. Lidé, kteří ho řídí, nevěří kreativním lidem nebo umělcům, že vědí, co bude fungovat,“ kritizovala společnosti za neochotu riskovat. Všechny outfity, které Dakota ve „velkém jablku“ předvedla, byly černé. Že by tak herečka i svým oblečením proklamovala atmosféru pohřbívání projektů?

 

Nápadný outfit Dakoty měl vysoký černý límec, pevný živůtek a sukni až po zem

Styl Dakoty Johnson

Video se připravuje ...

Na černou sází i Holmesová

Sexy variaci temného outfitu předvedla v New Yorku i další herečka. Katie Holmesová (45) zavítala na akci značky Chanel v šik černém kardiganu, pod který si vzala pouze krajkovou podprsenku, jež provokativně vykukovala. Na párty se potkala i se svou kolegyní z Dawsonůva světa, Michelle Williamsovou (43). Holky si určitě měly co povídat, když je to už 20 let od poslední epizody tehdy legendárního seriálu pro mládež.

Na slavnostním otevření nové vlajkové lodi šperků Chanel Holmesová náležitě oslnila fotografy.

Jaké šaty nosí Katie Holmes?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.