Co se stalo u Dády Patrasové? RYCHLÝ ZÁSAH LÉKAŘŮ | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 7. června 2023

Svátek slaví Iveta / Slavoj, zítra Medard

Co se stalo u Dády Patrasové? RYCHLÝ ZÁSAH LÉKAŘŮ

Dáda Patrasová musela se zraněním do nemocnice.
Dáda Patrasová musela se zraněním do nemocnice. (Blesk)

Co se děje u Dády Patrasové (65)? Ve středu ji přivezla záchranka s krvácejícími zraněními hlavy do vinohradské nemocnice. Podle všeho upadla doma. Co tomu předcházelo?

Potlučenou Patrasovou v nemocnici viděli čtenáři deníku Aha!, informaci posléze potvrdila i pražská záchranka. „Ve středu kolem sedmnácté hodiny jsme zasahovali ve Vlašimské ulici. Záchranářská posádka ošetřila pětašedesátiletou ženu s úrazem hlavy a obličeje a odvezla ji na chirurgii do vinohradské nemocnice,“ sdělila Aha! mluvčí Jana Poštová.

Rodina mlčí

Dádin manžel Felix Slováček (78), stejně jako jejich děti Anička Slováčková (25) a syn Felix Slováček junior (37) se obrnili mlčením. „Naše rodina se k tomu nebude vyjadřovat,“ odpověděla Anička, která je po náročné léčbě rakoviny a sama potřebuje klid. Pak se ale ozvala sama Patrasová.

Praštila se o stůl

„Vytírala jsem podlahu v kuchyni a uklouzla. Ze sportovní gymnastiky mám zničenou páteř, takže jsem to nedokázala vybalancovat. Hlavou jsem smejkla o roh stolu a spadla na zem. Komu se tohle nestalo?“ popsala Aha! nehodu herečka a zpěvačka. „Naštěstí doma byla Anička, která zavolala záchranku. Odvezli mě na chíru, zkontrolovali, zrentgenovali a zašili,“ dodala Patrasová, která má teď na temeni hlavy dva stehy.

Bílá a Soukup: Hádka před kamerami. A Patrasová chce dát rodinu dohromady

Video se připravuje ...

Nebylo to poprvé...

Podle zjištění Aha! je Dáda ve vinohradské nemocnici, v jejíž blízkosti bydlí, častým hostem. „Nebylo to poprvé...“ prozradil jeden ze zdravotníků s tím, že Patrasová měla být dokonce pod vlivem alkoholu. To ale herečka razantně odmítá!

Krátká klinická smrt

Dáda má jizvu nejen na temeni hlavy, ale také na krku. Ta je ovšem staršího data. V roce 2010 podstoupila operaci krční páteře, která se jí stala málem osudnou. Dva dny po zákroku jí praskla žíla na krku, plíce se zalily krví a okamžitě se začala dusit. V důsledku toho zřejmě prožila krátkou klinickou smrt. Po dvou týdnech na JIP a po návratu domů, kdy musela rehabilitovat s ochrnutou levou rukou, jí bylo stále hůř. Neurochirurg jí objevil trombózu. Důsledky léčby byly pro Dádu psychicky i společensky nepříjemné, neboť po lécích otekla a ztloustla.

Trávníček přiznal krizi! A Vágner překvapil Dádu špatným hrobem

Video se připravuje ...

Bourala v opilosti

Felix už v minulosti vysvětloval jejich manželskou odluku tím, že Dáda nezvládá své potíže s alkoholem. „Já o jejím problému vím už několik let, deset nebo patnáct. Všichni vidí jenom to, že já jsem ten nejhorší, že se na ni vykašlu. Ale žít s člověkem, který pije, je peklo,“ řekl Slováček před lety, kdy se o věci začalo mluvit nahlas poté, co Patrasová 26. prosince 2018 způsobila autonehodu. Krátce po bouračce nadýchala 2,5 promile a krevní testy posléze naměřily něco málo přes dvě. Řidič z nabouraného vozu okamžitě utekl, policii se ho ale podařilo chytit. Později se ukázalo, že je to mezinárodně hledaný zločinec z Ukrajiny.Přečtěte si
blamal
16. 7. 2021 • 07:56

Kdo by nebumbal s takovym olezlym dev.karem za zady, ktery vleze na kdejaky strasidlo, ktery je nejen ***dny, ale i chamtivy a nevychovany-viz ta krasava bez spetky umeleckeho nadani, co se s ni taha.

begonie
16. 7. 2021 • 06:53

Dagmar už zase bumbala? No snaží se pouze dodržovat pitný režim......

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.