Víťa Vávra je po smrti! Co zabilo exmanžela Věry Špinarové? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Hudební legenda Víťa Vávra (†68) je po smrti! Co zabilo exmanžela Špinarové?

Víťa Vávra už je v nebi i s Věrou.
Víťa Vávra už je v nebi i s Věrou. (archiv Blesku)

Hudební nebe je bohatší o další osobnost české scény. Ve věku 68 let zemřel zpěvák a bubeník Vítězslav Vávra. O jeho smrti informoval dle webu ŽivotvČesku.cz na sociální síti jeho syn Filip. Co se stalo muzikantovi osudným?

Podle komentáře syna prohrál boj s rakovinou, měl nádor na plicích. „Táta umřel," napsal Filip Vávra na svůj profil. Předtím ale prý ještě uveřejnil příspěvek, v němž přiblížil Vávrův zdravotní stav. „S tátou nemluvím přes 17 let. Ale máma s ním je v denním kontaktu. Podle všeho má prý rakovinu v posledním stádiu a může to být otázka dní. Čeká se na výsledky vyšetření. Je dlouhodobě nepohyblivý. Víc než rok neopustil byt. Život je krátkej, přátelé," dodal se smutkem.

Exmanžel Špinarové (+65) Víťa Vávra: Další rozvod a neléčitelná nemoc!

Video se připravuje ...

Muzikant nebyl ženatý poprvé, v minulosti žil i se zpěvačkou Věrou Špinarovou. Rozvedli se v roce 1999. V osmdesátých letech, kdy se dali se zpěvačkou dohromady, zažil také největší období slávy. Proslul několika hity, například písní k oblíbenému českému filmu Jak svět přichází o básníky. Na svém kontě má ale také songy jako Citrónová holka či Dívka z heřmánkové návsi.

Nemocný Víťa Vávra: Chtějí, abych přestal pít... Ale to nevydržím!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.