Věra Špinarová (64) o exmanželovi: Její vztah s Víťou Vávrou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 19. června 2024

Svátek slaví Leoš, zítra Květa

Věra Špinarová (64) o exmanželovi: Její vztah s Víťou Vávrou

Věra Špinarová by na exmanžela raději zapomněla.
Věra Špinarová by na exmanžela raději zapomněla. (Foto Aha! – Alexandr Malachovský, Daniel Černovský, ara)

Poslední fotka Víti Vávry (62) vyrazila jeho známým dech. Zpěvák a idol dívčích srdcí 80. let minulého století zestárl kvůli bolestem kyčle o 20 let. Nemůže mu pomoct jeho bývalka Věra Špinarová (64)? „S panem Vávrou nemáme nic společného,“ řekl za mámu syn a také její manažer Adam Pavlík (41). Zpěvačka totiž pořád leží v horečkách. 

Fotku svého exmanžela z oslavy sedmdesátin Petra Hanniga tak Špinarová v pátečním Aha! neviděla. Pohled na zuboženého Víťu by ji asi ale stejně neobměkčil. Zpěvačka na 16 let s ním nevzpomíná právě s nadšením.

„Zamilovanost z nás rychle vyšuměla,“ řekla Věra otevřeně v jednom z rozhovorů. „Nakonec to byl vztah plný rozchodů a návratů. Dnes toho lituji, měli jsme se rozejít hned,“ přiznala Špinarová.

Vávra byl jejím druhým manželem. S prvním mužem – muzikantem Ivo Pavlíkem (82), který už léta žije s Heidi Janků (53) – má vysněného syna Adama. Po druhém rozvodu už hlavu do chomoutu raději nevložila. „Samota mi vyhovuje. Jsem, jak se dneska moderně říká, single. Dávám před vším přednost zpívání,“ uzavírá kapitolu svých životních mužů zpěvačka.

Zahnul jí s Kubánkou

Vztahu jistě neprospělo ani to, že Víťa Vávra napsal před devíti lety knihu s názvem Jsem pamětník?, kde nikoho nešetří. Detailně třeba popisuje sex s mulatkou v době, kdy byl s Věrou na dovolené na Kubě. Zatímco se zpěvačka slunila u bazénu, užíval si s Kubánkou. „Milovali jsme se bouřlivě se vším všudy na koberečku vedle vany. Byla to jedna z nejkrásnějších rychlovek mého života,“ popsal Vávra.

Největší ztráta

Zpěvačka se svěřila v pořadu 13. komnata se svou největší bolestí. Na Vánoce 1980 ztratila mladšího bratra Luboše. Jezdil do Prahy za prací a někdo ho přepadl a zbil. Zemřel v nemocnici na následky těžkých zranění. Zpěvačka se z této ztráty nikdy zcela nevzpamatovala.Přečtěte si
-bello-
23. 1. 2016 • 19:04

Mám ji ráda. Motýl Emanuel Vávra lítal z květu na květ až trapně skončil s Ukrajinkou . Pavlík má zas tamtu šišlavou " načančanou a sám se v reálu sotva šourá. Ze všech jmenovaných je Špinarová nejvíc životaschopná a umí. A tak do Ostravy volám : .."madame Špinarová DOBRÝ !!! "

veselabublinka
23. 1. 2016 • 17:13

Byla jsem v prosinci v Lucerně na Špinarce a musím říct že je skvělá!

20tina12
23. 1. 2016 • 15:14

Každý jednou zestárne, nebo vy chytráci ne? Stále jí to zpívá a temperament A Vávra?Ať jde do paďous

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.