Veselka Hunčárové ze StarDance: Koho ze svých EX nepozvala? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 28. května 2022

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Veselka Hunčárové ze StarDance: Koho ze svých EX nepozvala?

Lucie Hunčárová se vdává. Kdo z bývalých partnerů na obřad není zvaný?
Lucie Hunčárová se vdává. Kdo z bývalých partnerů na obřad není zvaný? (archiv)

Osm let chodila s tanečníkem a choreografek Janem Onderem (35). Pak se ale během jedné z epizod StarDance bezhlavě zamilovala do Itala Emanuela Ridiho (47). A byl to takový žár, že přiměl Lucii Hunčárovou (35) spálit všechny tehdejší vazby. Jenže rychle vyhasl a ani se známým kuchařem tanečnice nevydržela. Osudovým mužem se nakonec stal úplně jiný partner!

Když po rozchodu s Ridim nevěděla kudy kam, hodila jí dle webu Expres.cz záchranné laso kamarádka, bývalá tenistka Klára Koukalová. Domluvila totiž Lucii rande se svobodným kamarádem Filipem. A ono to vážně vyšlo! Protože po několika měsících spolu už dvojice plánuje svatbu!

„Zásnuby proběhly minulý rok na první výročí našeho vztahu, tedy v září. Pro mě krásné překvapení na zámku Liblice, kam jsme spolu jeli oslavit výročí a Filip zde poklekl,“ popsala tanečnice osudovou chvíli. Obřad se má z toho důvodu odehrát přesně do roka a do dne, v plánu je pozvat asi osmdesát hostů.

Emanuele Ridi a Lucie Hunčárová v luxusním italském hotelu

Video se připravuje ...

Mezi nimi bude i jeden z Luciiných bývalých partnerů. Překvapivě počítá s Honzou Onderem, i když jí rozchod dlouho nemohl odpustit. „Honzovi s Natálkou přijde pozvánka. Je to přece jen člověk, se kterým jsem strávila mnoho let, který mě zná a se kterým mám spoustu zážitků. Buď dorazí, nebo ne,“ odtajnila pro Expres.cz. Kdo ale určitě není zvaný, je italský kuchař. „S Emanuelem v kontaktu vůbec nejsem a není tedy důvod ho zvát,“ překvapila Hunčárová.

Pavel Trávníček vzdal účast ve StarDance: Monika ho vrátila do hry

Video se připravuje ...Přečtěte si
ginkognito
8. 6. 2021 • 18:21

Ano, asi jsou normální lidi už staří, dnes je doba jinde. Udržovat tzv. dobré vztahy i tam, kde to nemá žádné rozumné opodstatnění je dne in. Dříve se třeba lidé rozešli, když se potkali, tak se často ani nepozdravili. Dnes se lidé rozejdou a ještě spolu rok š.......í. Fakt na palicu.

zlobit
8. 6. 2021 • 14:14

Asi stárnu, protože nechápu, proč by měla zvát bývalé .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.