Kuchař Ridi do toho podruhé praštil! Bosá romantika na pláži | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. července 2024

Svátek slaví Jindřich, zítra Luboš

Kuchař Ridi do toho podruhé praštil! Bosá romantika na pláži

Emanuele Ridi se podruhé oženil.
Emanuele Ridi se podruhé oženil. (Instagram)

Přes dva týdny tajil radostnou novinku. Kuchař Emanuel Ridi (50) do toho podruhé praštil! Svou dlouholetou partnerku manažerku Sáru Pichlovou (32) si vzal při romantickém obřadu na pláži.

Se Sárou je Ridi, kterého proslavil zábavný pořad o vaření S Italem v kuchyni, už od roku 2019. A teď se pár konečně rozhodl svůj vztah zpečetit i sňatkem. O snímky a video ze svatby se ale podělili šťastní novomanželé na sociální síti až nyní, veselka totiž proběhla už před dvěma týdny v Itálii na ostrově Elba, odkud známý kuchař pochází. „Emanuel a Sára Ridi, 2. 6. 2024,“ napsali jen stručně.

Ano si řekli na pláži pod obloukem z bílých květin. Nevěsta místo tradiční dlouhé róby oblékla krátké šatečky z dílny Katja Design. Ital v kuchyni k bílé košili a kalhotám oblékl světle modré sako. Pro Ridiho se jedná už o druhou veselku, s bývalou ženou Janou (48) má syna Giacoma (17).

Italský kuchař Emanuele Ridi: Krach jeho luxusní restaurace! Co bylo příčinou?

Video se připravuje ...Přečtěte si
beladona
21. 6. 2024 • 09:11

Nevím co jeho "manažerka " manažéruje, ale asi to velká sláva nebude.Manager má za dobu své praxe v krvi i dress code a tohle co do půl stehen oblíkla na svatbu má do toho daleko.
Kuchař ať si dělá co chce, jeho pořady , ani Polreicha , ani další kuchařské a ani další voloviny a la ZOO, Růžovka, Ulice ....., tj. pořady této level nesleduji, ale je mi protivné, když Ridi, nebo Chantal Poulain , anebo Anife Vyskočilová schválně trvají na své komické znalosti češtiny, aby byli zajímavější ( i když Anife to omlouvám , ta zábavná je ).

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.