Bílá a Soukup »na nože«! Ostrá hádka v přímém přenosu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 4. prosince 2022

Svátek slaví Barbora, zítra Jitka

Bílá a Soukup »na nože«! Ostrá hádka v přímém přenosu

Lucie Bílá se v televizi nepohodla s Ondřejem Soukupem.
Lucie Bílá se v televizi nepohodla s Ondřejem Soukupem. (blesk)

V letech, kdy zpívala několikanásobná Slavice disco odrhávačku Neposlušné tenisky, extra hvězdou nebývala. Na výsluní jí vynesly až skvělé texty a úžasná hudba, které Lucii Bílé (55) na míru tvořili Ondřej Soukup (70) a Gábina Osvaldová (67). Jenže, jak se zdá, něco zásadního se mezi pěnicí a skladatelem i textařkou pochroumalo.

Že je mezi zpěvačkou a hudebníkem něco v nepořádku, podle webu Blesk.cz vyplynulo v pořadu Interview ČT24. Ušetřena nezůstala ani textařka Gábina Osvaldová, protože jeden z jejích textů prý Lucie odmítá zpívat na koncertech v původním znění! Vše vyšlo napovrch, když tvůrci pořadu požádali skladatele, zda by Bílé nepoložil prostřednictvím obrazovky dotaz.

Soukup se před kamerou ukázal se svou deskou, která vyšla jako narozeninový dárek, zároveň měla připomínat třicet let jejich spolupráce. „Vidíš tuhle desku? Jsou na ní ty nejlepší věci, které jsme spolu udělali, a já četl vyjádření, které jsi poslala na Warner Music, kde jsi strašně bojovala o to, aby ta deska nevyšla. Bylo ti odpovězeno, že to není jen tvůj projekt, ale také Gábinin a můj. Vzhledem k tomu, že práva má vydavatelství, tak stejně vyšla. Jen by mě zajímalo, proč jsi proti té desce tak strašně bojovala. Vůbec jsem to nepochopil, co jsme udělali špatně, nebo co se stalo,“ zeptal se zpěvačky ve vysílání ČT24 Soukup,na kterém prý bylo vidno, jak ho Bílá zklamala!

Ondřej Soukup se tajně oženil! Vzal si dlouholetou milenku Lucii Šoralovou!

Video se připravuje ...

Mimo kontrolu

Ale ta evidentně necítila ani minimální dávku studu či pochybení. „Že se mi tohle stane v mých 55 letech, jsem vůbec netušila. Já nejsem zvyklá, že když řeknu ne, tak mi není vyhověno. Nemám ráda, když se dělají věci za zády! Ondru mám ráda a děkuji mu za dvacet let spolupráce, ale za toto poslední album mu neděkuji,“ poskytla mu šokující odpověď zpěvačka, která paradoxně díky tomu, že si ji Soukup a Osvaldová vzali tzv. pod křídla, vyrostla až do hvězdných výšin. „Mám ráda věci pod kontrolou, nedala bych tam tuhle fotku a nemám ráda, když někdo něco dělá, když jsem řekla, že nechci. A ještě, pacholek, vytáhl tuhle desku do televize,“ zlobila se Lucie. „Já už se obklopuji lidmi, kteří ke mně mají jiný přístup,“ dodala.

Trpká dohra

Na to konto Ondřej Soukup přiznal, že jinou reakci de facto nečekal. „Nějakým způsobem mám Lucku pořád rád a děkuji jí slušně za odpověď. Víc se k tomu vyjadřovat nebudu. Je to zbytečné. Myslím, že si každý podle mé otázky a její odpovědi dokáže velice snadno udělat názor sám,“ odpověděl na dotaz Blesku Soukup po odvysílání pořadu.

Lucie Bílá s partnerem Radkem Filipim v silvestrovských 7 pádech Honzy Dědka: Pravda o jejich vztahu!

Video se připravuje ...Přečtěte si
AHel
7. 6. 2021 • 14:47

Když Soukup věděl, co odpoví, proč se jí ptal...to ho ranilo nějaké excentrické ego nebo co? Koho to zajímá, co se mezi nimi děje. Povídání se zpěvačkou bylo zajímavé a ten jeho výlev to zkazil. Nevím proč. Když řekla ne, tak měla nastoupit diplomatická setkání. Tam asi půjde o prachy, že? No nevím...jestli to měl pan Soukup zapotřebí, pro mě se z něj tímto stal křivák!!!!

Uživatel_5524601
7. 6. 2021 • 13:55

Mám Osvaldovou i Soukupa moc ráda. Miluji jejich tvorbu i komentáře třeba při Superstar apod. Ale obal poslední desky mi připadá opravdu dost nevkusný. Mně osobně se tedy nelíbí.
A "ber to jako recept na kulajdu" mi v textu jinak úžasné písně taky hodně skřípe. Vůbec se Lucce Bílé nedivím, že ji to tak vadí. To vypuštění textu udělala moc pěkně.
Na druhou stranu, tak jak vnímám paní Osvaldovou, ten verš k jejímu vyjadřování a vnímání světa asi sedí. K Lucii a té písni ale podle mého opravdu NE.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.