Bílá a Soukup »na nože«! Ostrá hádka v přímém přenosu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Bílá a Soukup »na nože«! Ostrá hádka v přímém přenosu

V letech, kdy zpívala několikanásobná Slavice disco odrhávačku Neposlušné tenisky, extra hvězdou nebývala. Na výsluní jí vynesly až skvělé texty a úžasná hudba, které Lucii Bílé (55) na míru tvořili Ondřej Soukup (70) a Gábina Osvaldová (67). Jenže, jak se zdá, něco zásadního se mezi pěnicí a skladatelem i textařkou pochroumalo.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

AHel
07. 06. 2021 14:47

Když Soukup věděl, co odpoví, proč se jí ptal...to ho ranilo nějaké excentrické ego nebo co? Koho to zajímá, co se mezi nimi děje. Povídání se zpěvačkou bylo zajímavé a ten jeho výlev to zkazil. Nevím proč. Když řekla ne, tak měla nastoupit diplomatická setkání. Tam asi půjde o prachy, že? No nevím...jestli to měl pan Soukup zapotřebí, pro mě se z něj tímto stal křivák!!!!

Uživatel_5524601
07. 06. 2021 13:55

Mám Osvaldovou i Soukupa moc ráda. Miluji jejich tvorbu i komentáře třeba při Superstar apod. Ale obal poslední desky mi připadá opravdu dost nevkusný. Mně osobně se tedy nelíbí.
A "ber to jako recept na kulajdu" mi v textu jinak úžasné písně taky hodně skřípe. Vůbec se Lucce Bílé nedivím, že ji to tak vadí. To vypuštění textu udělala moc pěkně.
Na druhou stranu, tak jak vnímám paní Osvaldovou, ten verš k jejímu vyjadřování a vnímání světa asi sedí. K Lucii a té písni ale podle mého opravdu NE.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.