Šípa okradl Ringo Čech! Ani trochu se s tím nemazal, vrčí bavič | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Šípa okradl Ringo Čech! Ani trochu se s tím nemazal, vrčí bavič

Ringo Čech vypekl Karla Šípa a fakticky zapříčinil rozpad jeho kapely.
Ringo Čech vypekl Karla Šípa a fakticky zapříčinil rozpad jeho kapely. (Aha! -David Malík, Jakub Stadler, koláž Ahaonline.cz)

Talent Jiřího Schelingera (†30) objevil právě Karel Šíp (75). Jenže jejich spolupráce dlouho netrvala, protože se na scéně objevil František Ringo Čech (77). Co se stalo?

„Nazkoušeli jsme v Bulharsku písničku Holubí dům, kterou jsme po návratu natočili v televizním nahrávacím studiu Na Petynce. A právě tahle skladba se nám stala osudnou. Jakmile totiž deska vyšla, František Ringo Čech správně zavětřil nový talent a Schelingera nám ukradl," lamentuje Karel Šíp na webu Lidovky.cz.  

Karel Šíp na rozloučení s Josefem Mladým (†63): Měl by srandu i z vlastního pohřbu

Video se připravuje ...

„My jsme se osobně vůbec neznali, takže se s tím ani trochu nemazal. Jednou ráno mi zkrátka u hlavy zazvonil telefon a hlas na druhém konci kategoricky pravil: „Dobrý den, pane Šípe, tady František Ringo Čech. Jenom vám chci oznámit, že ode dneška už Jiří Schelinger není zpěvákem vaší kapely, ale mojí! Nashledanou!“ šokuje průvodce populární Všechnopárty.

Pohřeb Hegerové, který nechtěla! A proč zmizela Hüttnerová ze Slunečné

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.