Josefíková ze Slunečné: Předpremiéra porodu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 26. září 2022

Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš

Josefíková ze Slunečné: Předpremiéra porodu!

Eva Josefíková
Eva Josefíková (Mall.tv)

Už na přelomu května a června si to prožije naostro. Eva Josefíková (31), která ve Slunečné přestavuje těhotnou modelku Denisu, měla ve scénáři porod. Herečka je přitom sama poprvé v jiném stavu. „Zasloužilé matky ze štábu mi radily, jak na to,“ prozradila Josefíková vesele.

Nastávající otec John Linhart v podání Maroše Kramára (61) to nakonec vzdor všem potížím a momentální ztrátě paměti stihne a uvítá miminko na svět. „Největší zážitek byl, když jsem točila s tím malinkatým miminkem!“ přiznala Eva své pocity, když jí vložili do náruče několikadenní děťátko. Soustředila se v těch chvílích ale i na svoje dítě. „Jediné, na co jsem při natáčení těchto scén myslela, bylo, že se musím šetřit. Kvůli svému těhotenství jsem byla opatrná,“ ujistila Josefíková, která čeká dítě s úspěšným scenáristou Matějem Podzimkem (40), který je duchovním otcem série Metanol a dvoudílného filmu Dukla 61.

Eva Josefíková, punková cestovatelka a hloupá bruneta

Video se připravuje ...

Mádlova ex Eva Josefíková: Když se nenalíčím, mám morální kocovinu!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.