Hanychová kápla božskou: Největší ŽIVOTNÍ PROHRA? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

Hanychová kápla božskou: Největší ŽIVOTNÍ PROHRA?

Agáta Hanychová o rozvodu s Prachařem: Představila jsem si, že je mrtvý!
Agáta Hanychová o rozvodu s Prachařem: Představila jsem si, že je mrtvý! (archiv Blesku)

Konečně je zase šťastná! Modelka a influencerka Agáta Hanychová (35) vedle svého truhláře Adama (32) jen září, a dokonce se již rozhodli založit společný byznys!

Kvůli rozvodu s hercem Jakubem Prachařem (37) musela Agáta Hanychová řešit nejednu nepříjemnost, nyní se ale konečně zdá, že se blýská na lepší časy. S novým partnerem jim to, zdá se, klape, jak má. „S Adamem je mi fajn. Je galantní. Vypadá jako pankáč, přitom je to jeden z nejhodnějších kluků, s kterým jsem kdy byla,“ prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz.

A protože má Agáta cit pro podnikání, společně s Adamem se rozhodli stát se partnery i v tom pracovním životě. „Už máme instagramový účet Obytňákem po Česku a postupně se připravujeme objevovat krásy Česka. Já budu vařit, Adam řídit, Mia se bude malovat rtěnkou a Kryšpín bude vyrábět luky. Bude to super,“ řekla nadšená Agáta.

Agáta Prachařová s dcerou Miou (3): Blonďatý ďáblík svého tátu Kubu Prachaře nezapře!

V rozhovoru modelka zhodnotila i své dosavadní úspěchy a karamboly. Na co je v životě pyšná, a na co naopak méně? „Moje největší výhra jsou určitě mé dvě děti. A co se týče prohry, tak asi to, že jsem neudržela vztah s jejich tatínkama,“ dodala smířeně Hanychová.

Agáta vyplatí Prachaře, miliony od mámy nestačí! A Forejt promluvil o vztahu s BurešovouPřečtěte si
st.rec
25. 3. 2021 • 20:38

Životní prohrou je že tuhle pin*-du moderátor !Čenský tenkrát asi 10x představil jako dceru herečky anebo asi 10x řekl že její matkou
je herčka Žilková.Jako nedovolený doping bych ji tehdy ihned diskva­lifi­koval­.Ško­da že málo lidí chápe co je protekce.

AHel
25. 3. 2021 • 13:58

Jsem nepochopila ten způsob podnikání, hlavně se nenadřít, že....no s koronavirem za zády a malými dětmi...no aby neskončila na sociálce. Pro mě debilní nápad....ale její věc, je dost mimo. je jí 35 let, proboha, dělejte něco smys­lupln­ého.­..at­´jste dětem vzorem.

zdengregr
25. 3. 2021 • 13:33

Není to snad nápad Gondíka, který okopíroval Háma a nyní ho chce okopírovat Hanychová? Prachařovi se nedivím, někdy mají lásky z mládí divně přitažlivou auru, když ale přijdou děti, je mladické vystřízlivění s většími následky.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.