Hvězda seriálu Kukačky Sabina Remundová: Po úspěchu drsný pád?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 1. června 2023

Svátek slaví Laura, zítra Jarmil

Dcera Ivy Janžurové (79) Sabina Remundová: Strach z úspěchu!

Dcera Janžurové Sabina Remundová po Kukačkách: Bojí se, aby nepřišla o práci!
Dcera Janžurové Sabina Remundová po Kukačkách: Bojí se, aby nepřišla o práci! (ČT a archiv)

Konečně dostala možnost všem ukázat, co v ní je. A diváci jsou z dcery Ivy Janžurové (79) nadšení! Sabina Remundová (48) se teď ale bojí, že díky úspěchu v tak velké roli přijde o nabídky do těch menších.

Roky čekala, až v seriálu dostane hlavní roli. A dočkala se! Režisér Biser Arichtev (44) ji obsadil do výrazné postavy maminky Olgy, která hraje manželku Davidu Novotnému (51) coby svéráznému strojvůdci Karlovi. „Nadchl mě celý scénář, přišlo mi, že je tam co hrát. Navíc jsem i maminka a intenzivně jsem se věnovala dětem, když byly malé,“ prozradila herečka, která vůbec neváhala, zda to vzít. „Už se ani nestává, že v mém věku by těch krásných rolí bylo tolik, líbilo se mi, že jsem si mohla splnit takový krásný herecký sen,“ dodala skromně.

Jediné, co teď dceru legendární Ivy Janžurové a režiséra Stanislava Remundy (†84) trápí, je, aby po konci seriálu nepřišla paradoxně o práci. „Už jsem taky volala různě kamarádům, aby na mě nezapomněli, že hraju i menší role. Dost často se stává, že člověk dostane velkou roli a pak mají všichni pocit, že o malé nestojí, a tak je bez práce. A mě baví i menší role,“ řekla v Sama doma. Další díl Kukaček sledujte 5. března od 20.10 hod.

Kukačky: Tereza s Olgou se snaží rodiny propojovat. Vydrží Karel vzdorovat?

Video se připravuje ...

Dojatá máma

Velkou pochvalou je pro Sabinu hlavně obdiv maminky, která prý sleduje každý díl Kukaček. „Je šťastná, pláče u toho. Milující maminka. A její radost je zase mojí radostí,“ prozradila herečka, která do seriálu dala spoustu práce a je to vidět. „Před pár dny mi řekla krásnou větu: Sabinko, já bych tě měla ráda, i kdyby ses plahočila po březích toho řemesla, ale takhle... Já mám takovou radost!“ dodala.

Kukačky: Mohou za záměnu dětí neshody z minulosti? Rudolf a Karel odmítají mluvit

Video se připravuje ...

Co na ni diváci?

Jana P.: „Skvělé, skvělé, skvělé, tolik emocí v každém dílu, herci úžasní, paní Sabina je tam naprosto dokonalá, ani nemusí mluvit, všechno má napsáno ve tváři.“

Hana V.: „Škoda že Sabinu není vidět ve více televizních zpracováních.“Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.